Plakát k filmu: Práskač

Práskač Snitch

dokina.cz
6,1

Premiéra 11. 4. 2013
USA, 2013, 112 min, od 15 let

Žánr:
thriller, akční, drama
Režie:
Ric Roman Waugh | celý štáb
Hrají:
Dwayne Johnson, Susan Sarandon, Barry Pepper, Benjamin Bratt, Jon Bernthal, Michael Kenneth Williams, Nadine Velazquez, Melina Kanakaredes, Rafi Gavron | všichni herci

Aby zachránil svého pubertálního syna před nespravedlivým uvězněním, infiltruje se zoufalý otec do nebezpečného drogového kartelu.

Aby zachránil svého pubertálního syna před nespravedlivým uvězněním, infiltruje se zoufalý otec do nebezpečného drogového kartelu. celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 10 hlasů

Recenze filmu Práskač

  • Recenze Práskač na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Syn Johna Matthewse sedí ve vězení a hrozí mi minimálně deset let. Táta správňák se tedy rozhodne nabídnout DEA svou pomoc a zkusí na vlastní pěst chytit místního drogového krále. Není to ale žádný akční hrdina a i když ho velmi slušně hraje Dwayne Johnson, čekejte spíš realistické drama než nářez plný přestřelek a zlomených vazů. Ale i tak je to zábavná, napínavá a dobře natočená i odehraná podívaná. Slušná práce od všech zúčastněných, bohužel ale nic víc.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.