Plakát k filmu: Poznáš muže svých snů

Poznáš muže svých snů You Will Meet a Tall Dark Stranger

dokina.cz
6,0

Premiéra 4. 11. 2010
USA, Španělsko, 2010, 94 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Woody Allen | celý štáb
Hrají:
Gemma Jones, Josh Brolin, Anthony Hopkins | všichni herci

Romantická komedie, vypovídající o manželství, rozvodech a nevěře. Hořkým humorem ilustruje, jak lehké je pro naše iluze ze sebe dělat blázny. Vášně, touhy, sny, neklid i stres vykolejí v životě nejenmo manželský pár Alfieho (Anthony Hompins) a Helenu (Gemma Jones), ale i jejich dceru Sally (Naomi Watts) s manželem Royem (Josh Brolin).

Po té, co Alfie opustí Helenu, aby dohnal své mládí a věnoval se energické, svobodomyslné dívce na telefonu jménem Charmaine (Lucy Punch), se Helena odvrací od racionálního přístupu k životu a řídí se praštěnými radami kartářky. Sally, nespokojená ve svém manželství, se zamiluje do pohledného majitele galerie Grega (Antonio Banderas) a její manžel Roy, nervózně čekající na reakci na svůj první rukopis, se zblázní do tajemné ženy Die (Freida Pinto), kterou pozoruje z okna svého bytu.

Romantická komedie, vypovídající o manželství, rozvodech a nevěře. Hořkým humorem ilustruje, jak lehké je pro naše iluze ze sebe dělat blázny. Vášně, touhy, sny, neklid i stres ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 351 hlasů

Recenze filmu Poznáš muže svých snů

 • Recenze Poznáš muže svých snů na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

 • Recenze Poznáš muže svých snů na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Hořká story o lásce a životě. Nebo spíš proplénátí se dvou až tří příběhů, ve kterých figuruje především Josh Brolin, který si přestává rozumět se svou ženou Naomi Wattsovou a Anthony Hopkins, který si na stará kolena nabalí mladou hloupou kurvičku. Nejnovější film Woodyho Allena mě bavil o něco více, než Užívej si, co to jde , a to především proto, že se toho v něm o něco víc děje. Jinak jsem ale měl stejný problém s tím, že se toho v něm děje příliš málo, jednotlivé epizody spolu často vůbec nesouvisí (jako kdybychom se dívali na tři promíchané díly "Bakalářů") a "sofostikované druhé plány" (spočívající především v tom, že všichni jsou hrozně nešťastní, ale nedávají to na sobě znát) mi přišly nesofistikované až triviální. Herci jsou povětšinou výborní a dávají grády i scénám, které nejsou nijak zajímavě napsané. Kdybych nevěděl, že to natočil Allen, pomyslel bych si, že to je nemastná - neslaná komedie a jenom bych se podivil, co v ní dělá taková spousta slavných a dobrých herců.

 • Recenze Poznáš muže svých snů na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Komedie Poznáš muže svých snů patří k těm, v nichž si Woody Allen vystačí jen jako scenárista a režisér. Sám už se před kameru nestaví, skvělá sestava herců však zakryje, že se točí ve vypravěčském kruhu.

Související články k filmu Poznáš muže svých snů

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.