Plakát k filmu: Potůčky

Potůčky Les petits ruisseaux

dokina.cz
6,5

Francie, 2010, 94 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb

Ovdovělý důchodce Emile žije poklidným životem v málem ospalém městečku Angers na břehu Loiry, kde spolu se svým kamarádem Edmondem rybaří. Jeho kamarád Edmond je sice starý samotář, však mezitím nezapomněl žít naplno a tajně vede pestrý milostný život. Jednoho dne Edmond zemře a Emile se ocitne tváří v tvář svým vlastním touhám, o kterých si myslel, že už dávno vyhasly.

Ovdovělý důchodce Emile žije poklidným životem v málem ospalém městečku Angers na břehu Loiry, kde spolu se svým kamarádem Edmondem rybaří. Jeho kamarád Edmond je sice starý ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.