Plakát k filmu: Poslední výkřik

Poslední výkřik Poslední výkřik

dokina.cz
2,3

Česká Republika, 2012, 90 min

Žánr:
horor, kriminální
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Iveta Bartošová, Irena Máchová, Dana Morávková, Miloslav Mejzlík, Petra Horváthová, René Přibil, Vojtěch Hájek | všichni herci

V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv.

V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 25 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Poslední výkřik

 • Recenze Poslední výkřik na MovieZone

  Recenze MovieZone 10

  Obec Petrovice je sužována neznámým vrahem … Trailery, kampaň i presskit dává tušit, že máme před sebou amatérský film nejhrubšího zrna, který se díky vytrvalosti autorů dostal do kin. Chtít za tohle plné vstupné je ovšem zločinem proti dobrým mravům.

Související články k filmu Poslední výkřik

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Poslední výkřik

  Poslední výkřik

  1. 8. 2012 10:39 V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.