Plakát k filmu: Pomoc!

Pomoc! Help!

dokina.cz
7,3

1965, 92 min

Žánr:
komedie, mystery, fantasy, muzikál
Režie:
Richard Lester | celý štáb
Hrají:
Leo McKern, Eleanor Bron | všichni herci

Help! je druhý film natočený velmi populární hudební skupinou The Beatles. Žádnému z Beatlů se film nelíbil, protože místo nich mohli dát jiné herce a scénář by byl stejný. Film vypráví o tom, jak jakási orientální fanynka poslala Ringovi prsten. Nikdo ale netuší, že jde o obětní prsten bohyně Kálí a celá skupina i s kněžkou Ahme, která zradila Kálí, utíká před veleknězem Clangem a jeho poskoky, snažící se natřít Ringa na červeno (což se jim daří) a zabít ho (což už nejde tak snadno). Navíc se po několika pokusech o sundání prstenu - po kterých sedí dál na Ringově prstu jako přilepený - dozví o jeho nezničitelnosti šílený vědec, takže ,,Brouci" jsou pronásledováni ještě více. Film je velmi zábavný a vhodný pro všechny věkové skupiny.

Help! je druhý film natočený velmi populární hudební skupinou The Beatles. Žádnému z Beatlů se film nelíbil, protože místo nich mohli dát jiné herce a scénář by byl stejný. Film ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 151 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 127.12 CZK 432.82 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.