Plakát k filmu: Pomáda

Pomáda Grease

dokina.cz
7,7

USA, 1978, 110 min

Žánr:
komedie, romantický, muzikál
Režie:
Randal Kleiser | celý štáb
Hrají:
John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing, Jeff Conaway, Jamie Donnelly, Eve Arden, Dinah Manoff, Frankie Avalon, Joan Blondell, Edd Byrnes, Sid Caesar, Lorenzo Lamas, Ellen Travolta, Andy Tennant, Michael Biehn, Michael Tucci, Didi Conn, Sean Moran, Fannie Flagg | všichni herci

John Travolta přesvědčí o svých kvalitách a univerzálnosti v hlavní roli této atraktivní filmové verze divadelního šlágru. Olivia Newton-John, která hraje Sandy - naivní Travoltovu lásku, se zde představí ve svém filmovém debutu. I mezi dalšími účinkujícími objevíte celou řadu známých jmen. "POMÁDA" je stoprocentní muzikál, který není jen nostalgickým ohlédnutím za jedním pohodovým desetiletím. Je to hold muzice plné energie a napětí - hold éře rock´n´rollu.

John Travolta přesvědčí o svých kvalitách a univerzálnosti v hlavní roli této atraktivní filmové verze divadelního šlágru. Olivia Newton-John, která hraje Sandy - naivní ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1710 hlasů
 • -

Související články k filmu Pomáda

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších tanečních filmů

  Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších tanečních filmů

  25. 8. 2014 22:00 Milovníci tance, optimálně sledovaného z bezpečného pohodlí sedačky, se tento týden dočkají už pátého dílu série Let's Dance (v originále překvapivě pojmenované Step Up) jménem All In. V současné době nejúspěšnější filmová série zabývající se hudbou a tancem tak definitivně potvrzuje svůj status veleúspěšné značky, a to ač ji jedním dechem škarohlídi přisuzují triviální zápletku, naivitu i horší přívlastky. 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podívejte se, jak se John Travolta rozvlnil při natáčení reklamy!

  Podívejte se, jak se John Travolta rozvlnil při natáčení reklamy!

  27. 7. 2013 09:00 John Travolta se stal tváří brazilského alkoholu Cachaça a natáčení reklamy si parádně užíval.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: John Travolta si v Karlových Varech vystřihl pomádu!

  John Travolta si v Karlových Varech vystřihl pomádu!

  29. 6. 2013 10:00 Zatím největší ozdobou a atrakcí 48. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech sestal bezesporu legendární herec John Travolta.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.