Plakát k filmu: Podivní

Podivní The Crazies

dokina.cz
6,8

Premiéra 22. 4. 2010
USA, Spojené arabské Emiráty, 2010, 101 min

Žánr:
thriller, sci-fi, mystery
Režie:
Breck Eisner | celý štáb
Hrají:
Danielle Panabaker, Radha Mitchell, Preston Bailey | všichni herci

Obyvatelé poklidného městečka se začnou chovat podivně a ze dne na den se změní ve vraždící monstra! Děsuplná podívaná na motivy hororové klasiky George Romera.

Představte si, že vaši přátelé, sousedé a příbuzní se přes noc, doslova během několika hodin, změní v krvežíznivé šílence. Právě to se přihodí hlavnímu hrdinovi v hororu Podivní. Ještě včera bylo jeho úkolem coby místního šerifa dohlížet na pořádek v provinčním a poněkud nudném venkovském městečku Ogden Marsh. Dnes je ale útulný zapadákov k nepoznání. Spořádaní spoluobčané se začínají chovat zpočátku jen podivně, postupně se z nich stávají zuřivé vraždící bestie. David, jeho žena a jejich dva mladí přátelé jsou zanedlouho v celém městečku jediní, kdo infekci nepodlehl. A kromě zdivočelých sousedů musejí čelit ještě jedné hrozbě: všechny přístupové cesty do městečka uzavřela armáda. Ozbrojenci ve skafandrech nekompromisně čekají, až se obyvatelé Ogden Marsh navzájem vyvraždí...

Obyvatelé poklidného městečka se začnou chovat podivně a ze dne na den se změní ve vraždící monstra! Děsuplná podívaná na motivy hororové klasiky George Romera. Představte ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 319 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Podivní

  • Recenze Podivní na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Městem se šíří šílená nákaza, dělající z normálních občanů slintající a vraždící občany. Pravidlo č.1 zní: Přežít... Aneb panika v městečku trochu jinak. Jednoduchá zápletka, příjemně napsané a zahrané charaktery a atmosféra, která pravidelně osciluje mezi vážnou notou a hlubokou žánrovou nadsázkou. Pokud se rádi bojíte a nevadí vám pohled na krev, rozhodně berte. Crazies jsou příjemně "plnou" podívanou, která žánru určitě nedělá ostudu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.