Plakát k filmu: Podfukáři

Podfukáři Now You See Me

dokina.cz
6,7

Premiéra 13. 6. 2013
USA, 2013, 118 min, od 12 let

Žánr:
thriller
Režie:
Louis Leterrier | celý štáb
Hrají:
Jesse Eisenberg, Isla Fisher, Morgan Freeman, Woody Harrelson, Mark Ruffalo, Dave Franco, Mélanie Laurent | všichni herci

Takhle nějak by to vypadalo, kdyby Dannyho parťáci uměli kouzlit. Právě v jejich elegantním stylu totiž pracují Podfukáři – tým špičkových iluzionistů, který v rámci svých efektních kouzelnických show provádí ještě efektnější bankovní loupeže zaměřené proti zkorumpovaným finančníkům.

Po velkolepém vyluxování první banky doslova v přímém přenosu, vstupuje na scénu FBI a začíná napínavá a zábavná hra na kočku a myš. Ovšem, aby se z myši stala kočka, přizve si FBI na pomoc experta, bývalého iluzionitu (Morgan Freeman), který má za úkol najít odpovědi na otázku: jde jim o peníze, nejslavnější kouzlo nebo úplně něco jiného? A jak to, sakra, vlastně dělají?!

„Pozorně se dívejte, protože čím blíže si myslíte, že jste, tím snazší bude vás oklamat...“

Nacházíme se v legendárním sále MGM Grand v Las Vegas a sledujeme vystoupení skupiny iluzionistů. Ti v průběhu večera pozvou na pódium přítomného majitele banky, a přestože je jeho banka až v Paříži, hlavním číslem a vrcholem celé show bude její vyloupení. Tady a teď! Na obrazovkách se objeví záběry z bankovních bezpečnostních kamer, a už je tu zlatý hřeb programu: peníze, které před očima majitele i všech diváků zmizí v přímém přenosu na obrazovkách z pařížského sejfu, prší náhle ze stropu na ohromené diváky v sále MGM Grand.

Poté, co se ukáže, že jejich show nebyla pouze ukázkou špičkové magie a k vyloupení francouzské banky během jejich vystoupení opravdu došlo, začíná pro naši geniální kouzelnickou čtyřku napínavý souboj s vyšetřovacím teamem, který tvoří Mark Ruffalo a jeho „něžná“ posila Mélanie Laurent.

V hlavních rolích Podfukářů se představí charismatický Jesse Eisenberg, Isla Fisher, Woody Harrelson, Dave Franco a Michael Cain v roli mocného finančního magnáta, který zdá se, ví o plánech našich hrdinů víc, než by se na první pohled zdálo.

PODFUKÁŘI - grandiózní podívaná v režii Louise Leterriera (Kurýr 1 a 2, Neuvěřitelný Hulk, Souboj Titánů) mají v rukávu hned několik es: skvělé obsazení, vizuálně fascinující akci a efekty a v neposlední řadě originální zápletku a příběh jehož podstata zůstává utajena až do velkého finále…

Dokážou novodobí Robinové Hoodové dokončit svou pečlivě naplánovanou sérii bravurních iluzí dřív, než FBI odhalí, co se ve skutečnosti za jejich triky skrývá?

Takhle nějak by to vypadalo, kdyby Dannyho parťáci uměli kouzlit. Právě v jejich elegantním stylu totiž pracují Podfukáři – tým špičkových iluzionistů, který v rámci svých ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 72 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Podfukáři

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Kouzlo, podvod nebo iluze? Vybíráme 7 snímků plných magie

  Kouzlo, podvod nebo iluze? Vybíráme 7 snímků plných magie

  17. 6. 2016 10:00 Tento týden se do českých kin vrací skupina čtyř špičkových iluzionistů v pokračování úspěšného filmu Podfukáři. V dnešním článku vám kromě již zmíněného filmu, představíme několik dalších skvělých snímků plných kouzel, magie a iluzí. Můžete se tak skvěle naladit právě na Podfukáře 2.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nový animák Univerzita pro příšerky boduje v českých kinech

  Nový animák Univerzita pro příšerky boduje v českých kinech

  25. 6. 2013 12:46 Americký animovaný snímek Univerzita pro příšerky se hned po premiéře dostal do čela tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin. O víkendu ho podle informací Unie filmových distributorů zhlédlo 32.875 diváků, kteří v pokladnách nechali 4,691.338 korun. Druhou novinkou je Muž z oceli rovněž z americké produkce. Tato nová verze Supermana přilákala před filmová plátna 30.123 víkendových diváků a na tržbách vydělala prvních 4,5 milionu korun.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podfukáři - recenze

  Podfukáři - recenze

  22. 6. 2013 15:00 Když chcete natočit zlodějský film a nemáte v rukou dobrý nápad, když chcete udělat snímek o partě zlodějů a nechce se vám toho příliš vysvětlovat a rezignovaně sledujete logiku, jak se při psaní scénáře vytrácí kamsi v dáli, pak z hrdinů udělejte eskamotéry. Divák ocení efektní podívanou a těch několik diskutérů ze sociálních sítí odnese ďábel do pekla filmových kritiků. Vítejte v kině na filmu Podfukáři.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.