Plakát k filmu: Podfukáři 2

Podfukáři 2 Now You See Me 2

dokina.cz
5,6

USA, 2016, 115 min

Žánr:
thriller, komedie, akční
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Lizzy Caplan, Dave Franco | všichni herci

Špičkoví iluzionisté ze skupiny ČTYŘI JEZDCI (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan) se vracejí ve svém druhém dobrodružství, aby na svém celosvětovém turné předvedli kousky přesahující hranice lidského chápání a posunuli hranice jevištních iluzí do nových výšin.

Špičkoví iluzionisté ze skupiny ČTYŘI JEZDCI (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan) se vracejí ve svém druhém dobrodružství, aby na svém celosvětovém turné ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 14 hlasů

Recenze filmu Podfukáři 2

 • Recenze Podfukáři 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

 • Recenze Podfukáři 2 na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Patřím k té části populace, které se první Podfukáři nelíbili . A je mi ctí oznámit vám, že dvojka je po všech stránkách objektivně horší (ať máte k jedničce jakýkoliv vztah). Místo těhotné Isly Fisherové zaskakuje Lizzy Caplanová a je nesnesitelná . Má být asi takový ten "rozjívený roztomilý diblík", ale je skutečně na zabití. Jesse Eisenberg je jen o trošičku nesnesitelnější, než byl v jedničce. A Woody Harrelson hraje tentokrát i svého bratra - dvojče, který je podobně nesnesitelný, jako Woody Harrelson v těch rolích, kde hrál legrační pošuky / zhulence.

 • Recenze Podfukáři 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Bohužel právě ty otázky, které zůstávají nezodpovězeny, jsou pro smysluplnost příběhu ty nejzásadnější, což působí spíše jako lenost scénáristů, kteří už daný problém nedokázali vysvětlit či obhájit. Tím pádem některé situace nebo motivy chování hrdinů postrádají logiku. Což ve filmu, který se snaží působit dokonale promyšleně, vytváří zarážející trhliny, které nám bohužel kazí jinak příjemnou zábavu.

 • Recenze Podfukáři 2 na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 40

  Ačkoli Podfukáře 2 již nenatočil Louis Leterrier (který si místo nich střihl komedii Grimsby), nýbrž Američan s čínskými předky Jon Murray Chu (G.I.Joe 2), tak jsou do značné míry stejní jako jednička, takže pokud se vám tři roky staří Podfukáři líbili, bude se vám s nejvyšší pravděpodobností líbit i jejich pokračování.

 • Recenze Podfukáři 2 na Total film

  Recenze Total film 55

  Podfukáři 2 (USA, 2016) Novým Podfukářům chybí vyloženě kulervoucí moment, který se nepochybně ztrácí ve změti rádoby WOW zvratů. Nepomáhá tomu ani Harry Potter. A to je už co říct. Podfukáři 2 ze všeho nejvíc připomínají pokračování úspěšné jednohubky, které vůbec nebylo potřeba.

Trailer k filmu

Související články k filmu Podfukáři 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Podfukáři 2 - recenze

  Podfukáři 2 - recenze

  20. 6. 2016 18:00 Patřím k té části populace, které se první Podfukáři nelíbili. A je mi ctí oznámit vám, že dvojka je po všech stránkách objektivně horší (ať máte k jedničce jakýkoliv vztah).

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Návrat iluzionistů a nová dobrodružství rybky Dory

  Filmové premiéry: Návrat iluzionistů a nová dobrodružství rybky Dory

  15. 6. 2016 10:00 Malý Hart a velký Johnson zachraňují svět, animovaná výprava do Mořského akvária v Kalifornii, návrat špičkových iluzionistů a hledání mimozemských forem života. 24. týden tohoto roku nám přináší 3 filmové premiéry a digitálně restaurovanou verzi sci-fi z roku 1963.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.