Plakát k filmu: Planetárium

Planetárium Planetarium

dokina.cz
4,9

Premiéra 17. 11. 2016
Francie, Belgie, 2016, 110 min

Žánr:
drama, mystery
Režie:
Rebecca Zlotowski | celý štáb
Hrají:
Natalie Portman, Emmanuel Salinger | všichni herci

Paříž, konec 30. let. Kate a Laura jsou sestry, které provádějí veřejné spiritualistické seance, a právě končí svoje světové turné. Upoutají pozornost Andrého Korbena, vlivného producenta, vlastnícího jedno z největších filmových studií. I přes svůj skeptický pohled si André vyžádá osobní seanci. Výsledek ho natolik překvapí, že dívkám nabídne možnost bydlet v jeho vile. Je pevně rozhodnutý změnit svět kinematografie, a tak sestry obsadí do úplně prvního duchařského filmu. Laura však brzy pochopí, že André má i postranní úmysly, které se ve víru filmování a nových pocitů snadno přehlédnou…

Paříž, konec 30. let. Kate a Laura jsou sestry, které provádějí veřejné spiritualistické seance, a právě končí svoje světové turné. Upoutají pozornost Andrého Korbena, vlivného ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Planetárium

 • Recenze Planetárium na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Čekalo by se, že pařížská nálada sklonku 30. let nemůže ve filmu Planetárium selhat, zvláště když se příběh s nádechem mystéria točí kolem dvou pohledných mladých žen.

 • Recenze Planetárium na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Vizuálně podmanivé Planetárium je ze začátku mysteriózní a vypadá slibně, stejně jako jeho postavy. Ty jsou dobře obsazené a skrývají spoustu tajemství a potenciálu. Ten ale zničehonic kdesi zmizí. Není nám do konce jasné, kam postavy směřovaly a proč, takže nás ani nedojme smutné vyústění. Jejich život se rozplyne stejně pozvolna a nenápadně, jako náš zájem o snímek.

Trailer k filmu

Související články k filmu Planetárium

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Fantastická zvířata a Tom Hanks v roli amerického obchodníka

  Filmové premiéry: Fantastická zvířata a Tom Hanks v roli amerického obchodníka

  16. 11. 2016 10:01 Sbírka vzácných magických tvorů, postranní úmysly filmového producenta, idylický život rozbitý sociálním a politickým chaosem 60. let, hluboká analýza jedné rodiny, a americký obchodník v neznámém světě. 44. týden tohoto roku přináší 5 filmových premiér a dokument zobrazující tragické osudy legendy dvou československých revolucí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.