Plakát k filmu: Past na žraloka

Past na žraloka Shark Bait

dokina.cz
3,2

2006, 77 min

Žánr:
animovaný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Freddie Prinze Jr., Rob Schneider, Evan Rachel Wood, Donal Logue, Andy Dick, Francie Drescher, John Rhys-Davies, R. Lee Ermey, Jimmy Bennett, Trent Ford | všichni herci

Malý, bezstarostný rybí kluk Panki se s rodiči přestěhuje na nový korálový útes. Jeho život se změní v okamžiku, kdy tátu a mámu polapí do sítě rybáři. Od této chvíle se o sebe musí Panki postarat úplně sám. Naštěstí si na novém místě najde rychle spoustu kamarádů, se kterými vymýšlejí jednu lumpárnu za druhou.

Jednoho dne ale Panki spatří Kordelii – tu nejkrásnější rybí slečnu, jakou kdy potkal. Zamiluje se do ní - ale zdaleka není jediný, komu se Kordelie líbí. Útesu vládne nebezpečný žralok Troy se svou partou stejně zubatých kamarádů. Ten slíbil, že neublíží žádné rybce, když si ho Kordelie vezme. S tím se ale statečný hrdina nehodlá smířit a rozhodne se s Troyem bojovat. Dokáže tak malá rybka získat lásku své vyvolené a zároveň ji i domovský útes ochránit před divokým žralokem?

Zapomeňte na filmy Hledá se Nemo a Příběh žraloka! Strhující a vtipná animovaná 3-D pohádka pro malé i velké diváky vznikla v produkci USA a Jižní Koreje a navazuje na to nejlepší, co vzniklo v obou impériích animované zábavy. Spojuje cit pro oslovení diváka a rozvíjení příběhu, příznačný pro americké projekty, a legendární vizuální dynamiku korejských snímků.

V českém znění:
Jan Dolanský (Panki), Lucie Vondráčková (Kordelie), Petr Čtvrtníček (Troy), Petr Rychlý (Dylen), Jiří Hromada (Nerissa), Jiří Lábus (Viktor), Miluše Šplechtová (Pearl), Tomáš Trapl (krabík Max), Pavel Tesař (Igor)

Malý, bezstarostný rybí kluk Panki se s rodiči přestěhuje na nový korálový útes. Jeho život se změní v okamžiku, kdy tátu a mámu polapí do sítě rybáři. Od této chvíle se o sebe ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 403 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Past na žraloka

  • Recenze Past na žraloka na fffilm

    Recenze fffilm 20

    Americko-korejský počítačem animovaný film, který neuvěřitelně brutálním způsobem vykrádá Hledá se Nemo a Příběh žraloka. Je to příběh rybičky, která se zamiluje do jiné rybičky, ale je tam zlý žralok a legrační žoužel atd. atd... Nic originálního, ale on ani Nemo neměl bůhvíjak originální námět. Je ovšem doslova šokující, jak strašný je film po animační stránce. Když jsem viděl scénu "žralok je nabírán do rybářské sítě" nebo "mrož dovádí na mořském dně, ale přitom se pohybuje jako na souši", připomnělo mi to experimenty někoho, kdo si před třemi dny ukradl svůj první animační program a teď se kamarádům chlubí, co dokázal (s cizími modely). Vzhled rybiček ujde (byť je většinou vykradený), ale animace a pohyb kamery jsou neuvěřitelně strašné a myslím, že jsem v žádném filmu v našich kinech zatím nikdy tak strašnou 3D animaci neviděl. Nikdy. Včetně prvního Trávníkáře.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.