Plakát k filmu: Past na kočky

Past na kočky Macskafogó

dokina.cz
8,3

Kanada, Západní Německo, Maďarsko, 1986, 92 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, animovaný
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Vlasta Vrana, András Kern, Ferenc Zenthe, Zoltán Gera, János Gálvölgyi | všichni herci

V roce 80 PMM (Po Mickey Mouseovi) se na planetě X zločinné kočky snaží jednou provždy vyhladit mírumilovnou myší civilizaci. Ovšem naštěstí geniální myší vědec profesor Fušimiši vynalezl tajnou superzbraň, která jako jediná může odvrátit kočičí hrozbu. Podaří se hrdinnému myšímu agentu Grabowskému včas získat plány zbraně? Nebo jej zastaví mafiánský kočičí boss Mr.Teufel? Ztřeštěná animovaná komedie pro malé i velké diváky ve stylu gangsterek Dicka Tracyho.

V roce 80 PMM (Po Mickey Mouseovi) se na planetě X zločinné kočky snaží jednou provždy vyhladit mírumilovnou myší civilizaci. Ovšem naštěstí geniální myší vědec profesor Fušimiši ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 61 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.