Plakát k filmu: Pasažéři 3D

Pasažéři 3D Passengers

dokina.cz
6,2

Premiéra 12. 1. 2017
USA, 2016, 116 min

Žánr:
dobrodružný, sci-fi
Režie:
Morten Tyldum | celý štáb
Hrají:
Chris Pratt, Jennifer Lawrence, Michael Sheen | všichni herci

Jennifer Lawrence a Chris Pratt představují dva pasažéry vesmírné lodi, která je má dopravit na jinou planetu, kde by měli začít nový život. Když je jejich hibernační kóje za záhadných okolností probudí o 90 let dříve, než loď dosáhne svého cíle, mění se ale rutinní cesta v souboj o přežití. Zatímco se Jim a Aurora snaží rozplést záhadu poruchy, která je vzbudila, zjišťují, že mezi nimi vzniká cosi více než přátelství a nejsou schopni odolávat nezměrné přitažlivosti, kterou jeden ke druhému cítí... až do okamžiku, kdy odhalí, že se celá loď ocitá na pokraji zničení, a zjistí skutečnou příčinu toho, proč byli probuzeni.

Jennifer Lawrence a Chris Pratt představují dva pasažéry vesmírné lodi, která je má dopravit na jinou planetu, kde by měli začít nový život. Když je jejich hibernační kóje za ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 14 hlasů

Recenze filmu Pasažéři 3D

 • Recenze Pasažéři 3D na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Zábavná sci-fi romance s ohromně nosnou zápletkou, která v závěru spadne do klišovitého popcornového peklíčka. Z Pasažérů mohla být líbivá trvalka, jíž by zapáleně rozebíraly všechny věkové kategorie, nakonec tu ale máme dobře rozjeté zklamání, které nikomu ze zúčastněných moc neprospěje.

 • Recenze Pasažéři 3D na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Takže jsem se v kině dobře bavil a patřičně jsem soucítil s oběma protagonisty, když přišla očekávaná krize. Ale začal jsem si uvědomovat, že takhle rozehraný příběh, ve kterém je hlavní hrdina vlastně strašlivý hajzl, buď musí skončit nějak hrozně černohumorově tragicky, nebo nějakým úplně dementním, z prstu vycucaným, akčním happy endem.

 • Recenze Pasažéři 3D na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Sci-fi Pasažéři kombinuje nervy drásající akční scény zahrnující poruchy gravitace, levitaci ve skafandru ve volném vesmíru a vybuchující reaktory s milostným příběhem dvou cestujících. Postavy se musí rozhodovat za extrémních podmínek, nikdo si asi neumí představit, co by dělal na jejich místě. Z počátku nevšední a silně emotivní snímek ke konci sklouzne k megalomanským manýrům, celkově však zanechají Pasažéři dobrý dojem a mohou se právem těšit oblibě u širokého publika.

 • Recenze Pasažéři 3D na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 50

  Nenápaditý romantický příběh odehrávající se jen tak mimochodem na skvělé vesmírné lodi, která je ovšem pohříchu nevyužita stejně jako téměř cokoli v téhle nedotažené moralitce. Ani J-Law v negližé to nezachrání…

 • Recenze Pasažéři 3D na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  Protože však ambicí Pasažérů zcela evidentně bylo především bavit, dojímat, napínat a lákat na hezké obrázky a pohledné tváře herců, a nikoli pouštět se do hlubin jakékoli duše, tak onen problematický, psychologicky komplikovaný okamžik složitého rozhodnutí lze vnímat pouze jako jisté zpestření jinak velmi zábavného, umně vystavěného a příjemně romantického pohodového filmu, v němž si každý, ať už muž anebo žena, najde to svoje.

 • Recenze Pasažéři 3D na iDnes

  Recenze iDnes 55

  A kdyby zůstal jen u nosné výchozí situace sci-fi, která dnes vstupuje do našich kin, měl by scenárista Promethea, Doktora Strange i příští Mumie Jon Spaihts nárok na pocty, jež místo něj zjevně shrábne scénograf Guy Hendrix Dyas. Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/pasazeri-recenze-0e2-/filmvideo.aspx?c=A161229_123102_filmvideo_kiz

 • Recenze Pasažéři 3D na Kritiky

  Recenze Kritiky 90

  Je dobře, že film Pasažéři nešel do kin spolu se Star Wars. Má šanci ukázat, že v porovnání se několika dílnou sérií, je velmi povedený. Poslední díl ze Star Wars se nepovedl, mnohem lepším filmem jsou Pasažéři. Mají lepší vykreslení postav, lepší příběh a hlavně je to celkem lepší film.

 • Recenze Pasažéři 3D na Total film

  Recenze Total film 80

  Pokud ale v zimních měsících zatoužíte po trošce tepla, vyrazte do kina. Filmová nabídka vysokorozpočtových snímků tomu skoro odpovídá. Léto v zimě nám přináší i Pasažéři, příjemná hollywoodská oddychovka, u které se budete bavit. A o to jde u blockbusteru především.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.