Plakát k filmu: Pařba v Bangkoku

Pařba v Bangkoku Hangover: Part II, The

dokina.cz
6,3

Premiéra 9. 6. 2011
USA, 2011, 102 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Todd Phillips | celý štáb
Hrají:
Paul Giamatti, Justin Bartha, Ed Helms, Bradley Cooper, Jamie Chung, Ken Jeong, Zach Galifianakis | všichni herci

Ve filmu „Pařba v Bangkoku“ jedou Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se vždy děje tak, jak se naplánuje. Co se stane ve Vegas, sice může zůstat ve Vegas, ale co se stane v Bangkoku, si nedokážete ani představit.

Ve filmu „Pařba v Bangkoku“ jedou Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 782 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Pařba v Bangkoku

 • Recenze Pařba v Bangkoku na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Stu se chystá oženit s krásnou Asiatkou a nechá se kámoši vytáhnout na staromládenecký mejdan. Tentokrát v ulicích Bangkoku, ale se stejnými důsledky. Memory off, humor (i když hodně ojetý) on. Mnohem víc než jako komedie Pařba v Bangkoku funguje jako upocená exotická detektivka o pátraní po zmizelém příteli. Včetně překvapivých zvratů a akčních scén. Vlastně je to něco jako Phillipsův komediální remake Angel Heart ;-).

Trailer k filmu

Související články k filmu Pařba v Bangkoku

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pařba na třetí: Překoná pařbu ve Vegas i v Bangkoku?

  Pařba na třetí: Překoná pařbu ve Vegas i v Bangkoku?

  9. 3. 2013 08:37 Patříte k fanouškům bláznivých komedií Pařba ve Vegas a Pařba v Bangkoku? Pak si prostě nemůžete nechat ujít první oficiální trailer k třetímu pokračování. Kde se bude pařit tentokrát?

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Na šrot

  Na šrot

  8. 3. 2013 16:00 Scénáristé PAŘBY VE VEGAS a PAŘBY V BANGKOKU jsou zpět s další vykalenou komedií.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Francouzská komedie Hašišbába přijde do kin 21. února

  Francouzská komedie Hašišbába přijde do kin 21. února

  15. 2. 2013 11:00 Pod názvem Hašišbába přijde do českých kin 21. února francouzská komedie režiséra Jéroma Enrika, kterou na projekci v Praze představila distribuční společnost HCE.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.