Plakát k filmu: Pařba na třetí

Pařba na třetí Hangover Part III, The

dokina.cz
4,8

USA, 2013, 100 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
Todd Phillips | celý štáb
Hrají:
Bradley Cooper, Jamie Chung, Ed Helms, Zach Galifianakis, Mike Tyson, Ken Jeong, Mike Epps, Sondra Currie, Heather Graham | všichni herci

Tentokrát nebude žádná svatba. Žádná rozlučka se svobodou. Co by tedy se mohlo pokazit? Ale když "Vlčí smečka" vyráží na cestu, nikdy nevíte, co se stane.

Tentokrát nebude žádná svatba. Žádná rozlučka se svobodou. Co by tedy se mohlo pokazit? Ale když "Vlčí smečka" vyráží na cestu, nikdy nevíte, co se stane. celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 28 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Pařba na třetí

 • Recenze Pařba na třetí na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Phil, Stu a Doug se rozhodli pomoci Alanovi a chystají se ho odvézt na léčení. Bohužel uprostřed pouště narazí na gangstera, který je chce využít k tomu, aby našli maniakálního pana Chow. Mají na to tři dny, jinak Doug skončí s kulkou v hlavě. Tentokrát se opravdu nechlastá, místo toho se jezdí po Mexiku a Vegas, vzpomíná na staré dobré časy z jedničky a občas se objeví něco jako vtip. Bohužel jen občas. Z Pařby se vytratila pohodovost a lehkost. Zbyl z ní jen zkostnatělý základ, na který někdo zapomněl nalepit humor. A to je u komedie docela průšvih.

 • Recenze Pařba na třetí na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Jsem trochu v nevýhodě, protože jsem neviděl druhý díl, ale první mě nechal zcela chladným . (Polovina věcí v tomto traileru ve filmu vůbec není) Ve třetím dílu jde o to, že se objeví gangster (chudák starý tlustý unavený John Goodman) a naše kámoše donutí, aby ukradli zlaté cihly tomu agresivnímu asiatovi. Což se samozřejmě různě zkomplikuje, ale asi vás nepřekvapí, že o nějakou zápletku nebo logiku děje opět vůbec nejde. Bohužel je smutnou skutečností, že veškeré vtipy ve filmu dělá pouze onen asiat a zarostlý Zach Galifqwertzxyas, což vede občas k dadaistickým hláškám s příjemně absurdní atmosférou (skoro jako něco z Monty Python - skoro). Ale zbývající "členové tlupy" 95 procent filmu jen nevěřícně kulí oči a říkají "What the fuck?". A to opravdu není nadsázka. Objeví se i pár guest stars / cameos, ale ničemu to nepomůže. Většina podzápletek je strašlivě nudná, skoro jako v české komedii. Vypadá to ale, že film byl o dost dražší, než jednička, takže obsahuje jisté spektakulární, vizuálně nápadité záběry, a vysokorozpočtové trikové scény, což ve výsledku znamená, že je o trochu méně nudný, než byla jednička. O trošičku.

 • Recenze Pařba na třetí na iDnes

  Recenze iDnes 45

  Pařba ve Vegas zrodila před čtyřmi lety hit, poté Pařba v Bangkoku trochu nadšení otupila. A Pařba na třetí přichází do kin, jen aby trilogii uzavřela.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.