Plakát k filmu: Pařba na třetí

Pařba na třetí Hangover Part III, The

dokina.cz
5,2

USA, 2013, 100 min, od 15 let

Žánr:
komedie
Režie:
Todd Phillips | celý štáb
Hrají:
Bradley Cooper, Jamie Chung, Ed Helms, Zach Galifianakis, Mike Tyson, Ken Jeong, Mike Epps, Sondra Currie, Heather Graham | všichni herci

Tentokrát nebude žádná svatba. Žádná rozlučka se svobodou. Co by tedy se mohlo pokazit? Ale když "Vlčí smečka" vyráží na cestu, nikdy nevíte, co se stane.

Tentokrát nebude žádná svatba. Žádná rozlučka se svobodou. Co by tedy se mohlo pokazit? Ale když "Vlčí smečka" vyráží na cestu, nikdy nevíte, co se stane. celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 28 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Pařba na třetí

  • Recenze Pařba na třetí na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Phil, Stu a Doug se rozhodli pomoci Alanovi a chystají se ho odvézt na léčení. Bohužel uprostřed pouště narazí na gangstera, který je chce využít k tomu, aby našli maniakálního pana Chow. Mají na to tři dny, jinak Doug skončí s kulkou v hlavě. Tentokrát se opravdu nechlastá, místo toho se jezdí po Mexiku a Vegas, vzpomíná na staré dobré časy z jedničky a občas se objeví něco jako vtip. Bohužel jen občas. Z Pařby se vytratila pohodovost a lehkost. Zbyl z ní jen zkostnatělý základ, na který někdo zapomněl nalepit humor. A to je u komedie docela průšvih.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.