Plakát k filmu: Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Paranormal Activity: The Ghost Dimension Paranormal Activity: The Ghost Dimension

dokina.cz
3,9

Premiéra 22. 10. 2015
USA, 2015, 95 min, od 15 let

Žánr:
horor
Režie:
Gregory Plotkin | celý štáb
Hrají:
Katie Featherston, Olivia Dudley, Maria Olsen | všichni herci

Potíte se strachy, nemůžete dýchat, chcete utéct, ale jste paralyzováni strachy. Tyto stavy zažívají v kině diváci extrémně úspěšné hororové série Paranormal Activity. Tvůrci nejnovějšího pokračování, které má podtitul The Ghost Dimension, však slibují ještě o něco děsivější zážitek. Slovo hrůza nabyde úplně nových parametrů nejen proto, že jde o závěrečný díl a tedy vyvrcholení celé série, ale i díky možná až příliš reálnému 3D zpracování. Bez přehánění lze říct, že o život tentokrát nepůjde jen hrdinům na plátně…

Než se nastěhujete do nového domu, zjistěte si, kdo v něm bydlel před vámi. Pokud to neuděláte, tak se alespoň nedívejte na videozáznamy, které po sobě vaši předchůdci zanechali. Právě tyhle školácké chyby spáchal herní vývojář Ryan. Ten se s rodinou (poněkud upjatá manželka Emily a šestiletá dcera Leila) a se svým lehce neschopným mladším bratrem nastěhoval do domu, který je divákům předchozích dílů série důvěrně známý. Stejně tak znají i „strašidelné sestry“ Katie a Kristi, aktérky podivných záznamů na nalezených videokazetách. To, co diváky hluboce znepokojuje, protože vědí své, začne Ryana děsit až ve chvíli, kdy holčičky na dvacet let starých záznamech začnou reagovat na to, co se v domě právě teď odehrává. Pak ještě Ryan nalezne kameru, která umí zaznamenávat paranormální jevy, a záhy mu dojde, že s ním v jeho novém domě bydlí také síly, s nimiž by se nikdo normální nikdy setkat nechtěl. Seznam obětí, které mají na svědomí, je už pořádně dlouhý, otázkou zůstává, zda na jeho konec přibude i jméno Ryana a členů jeho rodiny.

Každý díl téhle děsivé série vyvolával řadu znepokojivých otázek, na které tvůrci záměrně dosud nenabízeli odpovědi. „Můžu vám slíbit, že na konci tohoto filmu nezůstane jediná z těchto otázek nezodpovězená,“ slibuje producent a duchovní otec série Jason Blum.

Potíte se strachy, nemůžete dýchat, chcete utéct, ale jste paralyzováni strachy. Tyto stavy zažívají v kině diváci extrémně úspěšné hororové série Paranormal Activity. Tvůrci ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 6 hlasů

Kde se podívat online?

258.09 CZK Přehrát online

Recenze filmu Paranormal Activity: The Ghost Dimension

  • Recenze Paranormal Activity: The Ghost Dimension na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Neexistuje absolutně žádný důvod, proč by tohle mělo někoho zajímat. Vlastně ani nechápu, proč jste dočetli až sem. Další zbytečný díl stejně zbytečné a kvalitativně nevalné duchařské série.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.