Plakát k filmu: Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4 Paranormal Activity 4

dokina.cz
4,1

Premiéra 11. 10. 2012
USA, 2012, 95 min

Žánr:
horor
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Dianna Agron, Katie Featherston | všichni herci

Paranormální jevy nás nepřestávají fascinovat. I proto se do kin vrací hororová série, ze které se během pár let stal fenomén. Náklady na natočení prvních třech dílů série Paranormal Activity dohromady nepřekročily osm miliónů dolarů, součet jejich výsledků v kinech přitom atakuje hranici 600 miliónů. Přestože tvůrci stále používají tolik oblíbenou „hru“ se záběry z průmyslových a domácích videokamer, diváci se jí dosud nenabažili a dál se dobrovolně nechávají vyděsit k smrti.

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví.

Pod filmem jsou podepsaní duchovní otci celého projektu Oren Peli (scénář) a Ariel Schulman (režie), kteří stejně v předchozích případech slibují zachovat úspěšný „hrůzotvorný“ model, ale na druhou stranu ho chtějí obohatit tak, aby divák neměl pocit, že dostává stále totéž.
Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži a bude to pro ně mít fatální následky. Vy ostatní toto setkání možná přežijete.

Paranormální jevy nás nepřestávají fascinovat. I proto se do kin vrací hororová série, ze které se během pár let stal fenomén. Náklady na natočení prvních třech dílů série ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 150 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 3.99 EUR 9.99 EUR Přehrát online

Recenze filmu Paranormal Activity 4

 • Recenze Paranormal Activity 4 na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

 • Recenze Paranormal Activity 4 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 50

  Paranormal Activity 4 nepřináší určitě žádný zázračný průlom do žánru hororu, milovníci této série si je ale jistě nenechají ujít. Někdy to vypadá, že tvůrci tvoří děj stále podle jednoho mustru, troška invence by jistě do budoucna neuškodila! Kdo přežije úvod a neusne při švitoření Alex s jejím mladičkým nápadníkem Benem, dočká se přece jen nakonec kapky vzrušení a strachu!

Trailer k filmu

Související články k filmu Paranormal Activity 4

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Paranormal Activity 4

  Paranormal Activity 4

  15. 10. 2012 11:10 Paranormální jevy nás nepřestávají fascinovat. I proto se do kin vrací hororová série, ze které se během pár let stal fenomén. Náklady na natočení prvních třech dílů série Paranormal Activity dohromady nepřekročily osm miliónů dolarů, součet jejich výsledků v kinech přitom atakuje hranici 600 miliónů. Přestože tvůrci stále používají tolik oblíbenou „hru“ se záběry z průmyslových a domácích videokamer, diváci se jí dosud nenabažili a dál se dobrovolně nechávají vyděsit k smrti.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.