Plakát k filmu: Paranormal Activity 3D

Paranormal Activity 3D Paranormal Activity

dokina.cz
6,0

Premiéra 19. 11. 2009
USA, 2007, 86 min

Žánr:
thriller, horor

Mladý pár Katie a Micah se nastěhuje do nového domu v San Diegu. Obyčejný pár v obyčejném domě. Za krátký čas začne mít Katie dojem, že v domě nejsou sami. Věci se pohybují, z různých míst se ozývají divné zvuky. Micah si myslí, že se Katie jen něco zdá. Aby jí dokázal, že se mýlí, nainstaluje do ložnice videokameru. Velká chyba!

Cosi nehmatatelného v domě je. Teď už to vědí oba. Denně zažívají útoky čehosi nevysvětlitelného. Hrůzné zážitky přicházejí každou noc a jejich intenzita se stupňuje. Mladý pár se ocitá na pokraji šílenství, vyčerpání a nekončící hrůzy. Stmívá se a nadchází další noc… Bude tahle jejich poslední nebo se dočkají východu slunce?

Mladý pár Katie a Micah se nastěhuje do nového domu v San Diegu. Obyčejný pár v obyčejném domě. Za krátký čas začne mít Katie dojem, že v domě nejsou sami. Věci se pohybují, z ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 1082 hlasů

Recenze filmu Paranormal Activity 3D

  • Recenze Paranormal Activity 3D na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    V domě je duch a v noci nedá jeho obyvatelům spát. Takhle stručná a jasná premisa znamená jediné: budete se bát. Bohužel jenom v nočních pasážích. Přes den totiž duch spí a místo něj tu mladá dvojice řeší svoje soukromé problémy, které nejsou příliš zajímavé. Horor, který stojí za to vidět už proto, že o něm všichni vaši kamarádi budou mluvit. Ale dopřát si ho můžete klidně až za pár měsíců na DVD.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.