Plakát k filmu: Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3 Paranormal Activity 3

dokina.cz
5,6

Premiéra 20. 10. 2011
USA, 2011, 83 min

Žánr:
horor
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Katie Featherston | všichni herci

Rádi se bojíme. Přinejmenším ve filmech. A když se najde člověk, který dokáže ze zdánlivě fádních záběrů domácích videokamer vyčarovat podívanou jen pro velmi silné povahy, je o hit postaráno Nezávislý snímek za patnáct tisíc dolarů jich vydělal bezmála 200 miliónů, čímž se stal co do návratnosti investic jedním z nejúspěšnějších filmů všech dob. Řeč je o hororu Paranormal Activity.

Jeho pokračování se ujalo studio Paramount a legenda žila dál, když se investice ve výši 2,7 miliónů dolarů proměnila ve180 miliónů na výdělcích v kinech. Podobný vývoj si tvůrci slibují i od třetího dílu, jehož pokračování bylo po úspěchu dvojky nasnadě. „Samozřejmě jsme si uvědomovali, že trojka bude ještě složitější než druhý díl,“ říká scenárista a producent Oren Peli. „Chtěli jsme udělat vše pro to, aby diváci měli stejně silný zážitek, na jaký jsou z minula zvyklí. Natočit další strašidelný a napínavý film. Na druhou stranu jsme nechtěli ustrnout a opakovat to samé, ale přidat pár změn, které by fanoušci přijali. Naštěstí se pár nápadů urodilo a myslím, že budete spokojení (a vyděšení),“ říká Peli.

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet.
Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete.

Rádi se bojíme. Přinejmenším ve filmech. A když se najde člověk, který dokáže ze zdánlivě fádních záběrů domácích videokamer vyčarovat podívanou jen pro velmi silné povahy, je o ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 235 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 3.99 EUR 9.99 EUR Přehrát online

Recenze filmu Paranormal Activity 3

 • Recenze Paranormal Activity 3 na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Ani napotřetí jsme se nebáli, ale ani nebavili. Monumentálně úspěšná série, která drtí hlavně zámořské pokladny, je i v rámci svého prequelu stále přehlídkou banálních kreativních řešení, okoukaných lekaček, tristních hereckých výkonů a směšných obrázků. Za rok nazdar u čtyřky.

 • Recenze Paranormal Activity 3 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Paranormal Activity 3 dějově předchází prvním dvěma dílům. Každý milovník této série by je měl vidět již proto, aby si ujasnil veškeré souvislosti, které byly v prvních částech nedořešeny. Kdo přežije pomalejší rozjezd, čeká ho perfektní hororová jízda!

Trailer k filmu

Související články k filmu Paranormal Activity 3

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Paranormal Activity 3 jasně kraluje severoamerickým kinům

  Paranormal Activity 3 jasně kraluje severoamerickým kinům

  24. 10. 2011 10:30 Mysteriózní horor Paranormal Activity 3 se stal o víkendu nejnavštěvovanějším snímkem v severoamerických kinech. Diváci utratili za vstupenky asi 54 milionů dolarů (965 milionů korun).

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Paranormal Activity 3

  Paranormal Activity 3

  18. 10. 2011 09:00 Rádi se bojíme. Přinejmenším ve filmech. A když se najde člověk, který dokáže ze zdánlivě fádních záběrů domácích videokamer vyčarovat podívanou jen pro velmi silné povahy, je o hit postaráno Nezávislý snímek za patnáct tisíc dolarů jich vydělal bezmála 200 miliónů, čímž se stal co do návratnosti investic jedním z nejúspěšnějších filmů všech dob. Řeč je o hororu Paranormal Activity.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.