Plakát k filmu: Paralelní světy 3D

Paralelní světy 3D Upside Down

dokina.cz
6,4

Premiéra 31. 1. 2013
Francie, Kanada, 2012, 108 min

Žánr:
drama, sci-fi, romantický
Režie:
Juan Diego Solanas | celý štáb
Hrají:
Kirsten Dunst, Jim Sturgess, Jayne Heitmeyer, Larry Day, Timothy Spall, Stella Maeve, James Kidnie | všichni herci

Adam je obyčejný kluk žijící v neobyčejné realitě. Vede skromný život a stále myslí na dívku, kterou kdysi potkal. Eva však pochází ze zcela jiného světa, ze světa naruby, který je přímo nad tím Adamovým, ale mimo jeho dosah. Jednoho dne zahlédne Adam dospělou Evu v televizi a už ho nic nezastaví, aby ji získal zpět. Zákon ani věda!

Adam je obyčejný kluk žijící v neobyčejné realitě. Vede skromný život a stále myslí na dívku, kterou kdysi potkal. Eva však pochází ze zcela jiného světa, ze světa naruby, který ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 50 hlasů

Recenze filmu Paralelní světy 3D

  • Recenze Paralelní světy 3D na iDnes

    Recenze iDnes 55

    Zdejší distributor neměl svůj den, když film Upside Down přejmenoval na Paralelní světy. Jednak stejný název nosí starší snímek Petra Václava a podobný řada děl. Jednak anglický výraz pro "naruby" či "vzhůru nohama" věrněji vystihuje nápad autorské sci-fi romance, již natočil v Paříži působící Argentinec Juan Diego Solanas.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.