Plakát k filmu: Pár nenormálních aktivit

Pár nenormálních aktivit Hounted House, A

dokina.cz
3,2

Premiéra 28. 3. 2013
USA, 2013, 86 min

Žánr:
komedie, horor
Režie:
Michael Tiddes | celý štáb
Hrají:
Marlon Wayans, Nick Swardson, Cedric the Entertainer, David Koechner, Essence Atkins, Dave Sheridan | všichni herci

Geniální tvůrce Scary Movie Marlon Wayans si tentokrát pořádně utáhne z nejnovějšího hororového fenoménu.

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život…

Geniální tvůrce Scary Movie Marlon Wayans si tentokrát pořádně utáhne z nejnovějšího hororového fenoménu.Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Pár nenormálních aktivit

 • Recenze Pár nenormálních aktivit na MovieZone

  Recenze MovieZone 10

 • Recenze Pár nenormálních aktivit na fffilm

  Recenze fffilm 10

  Tato parodie na sérii Paranormal Activity se vyznačuje tím, že ji natočili černoši pro černochy, a že v ní není žádný humor, což je poměrně inovativní přístup k žánru parodie... Inovativní je i trailer, který obsahuje mnoho scén, které ve filmu samotném vůbec nejsou, přičemž jde většinou o ty vtipnější scény z traileru. Docela inovativní je IMHO i to, že film je velmi rasistický a všichni běloši, kteří v něm vystupují, jsou buď retardovaní ("Když byl malý, zapomněli ho v zapnuté pračce"), gay nebo aspoň sexuální maniaci a nepříjemní exhibicionisti. Vzhledem k dramatickému záměru (zkopírovat look původního filmu) není divu, že to celé bylo velmi laciné. Téměř žádné triky ani nic jiného, co by stálo peníze. Vzhledem k formě filmu (která kopíruje "ručněkamerový" look originálu) se nekoná ani žádný vtipný střih, nápaditá kamera, nebo něco podobného. Hlavně je ale zajímavé, jak strašlivě nevtipné to celé je. Opět platí, že většinu toho nejvtipnějšího, t.j. scény, kde se vůbec dá mluvit o existenci nějakém humoru, vidíme v traileru. Jinak se většina "vtipů" nese v tom duchu, že je zkopírována nějaká scéna z Paranormal Activity , načež si někdo uprdne, někomu něco spadne na hlavu nebo někdo řekně nějakou sexuální narážku. Aby to bylo vtipnější, všichni k tomu valí oči, říkají "god damn", "shut up cracker" a jiné rasistické hlášky. Deset procent za to, že ve filmu nejsou zvratky a sperma (a jenom jeden detailní záběr na hovínko). Trivia: Toho tlustého kněze hraje ten samý pán, který v Madagascarech v původním znění mluví tlustého lemura Maurice.

Trailer k filmu

Související články k filmu Pár nenormálních aktivit

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pár nenormálních aktivit

  Pár nenormálních aktivit

  23. 3. 2013 16:00 Geniální tvůrce Scary Movie Marlon Wayans si tentokrát pořádně utáhne z nejnovějšího hororového fenoménu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.