Plakát k filmu: Pád

Pád Fallen

dokina.cz
4,4

Premiéra 11. 5. 2017
USA, 2016, 91 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, drama, romantický, fantasy
Režie:
Scott Hicks | celý štáb
Hrají:
Addison Timlin, Jeremy Irvine, Harrison Gilbertson | všichni herci

Luce je poslána do internátní školy pro problémové mladistvé hned poté, co je obviněna ze žhářství, během něhož zemřel mladý chlapec. Ve škole plné zvláštních spolužáků potkává záhadného a odtažitého Daniela, který s ní ale nechce mít nic společného a až podezřele se jí vyhýbá. Luce se snaží zjistit jeho tajemství stůj co stůj. Nejen, že jí Daniel silně přitahuje, ale přijde jí na něm i něco velmi povědomého. Jako by ho snad znala tisíce let.

Luce je poslána do internátní školy pro problémové mladistvé hned poté, co je obviněna ze žhářství, během něhož zemřel mladý chlapec. Ve škole plné zvláštních spolužáků potkává ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 51 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Pád

 • Recenze Pád na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 30

  I když je Pád svým způsobem oživením v záplavě vlkodlaků, upírů a čarodějů, celkový dojem je velmi rozpačitý a s nesympatickou ústřední trojicí, kterou dokážeme jen těžko milovat i nenávidět, jen málo záživný. I když se jedná o první díl série, nejspíše se zařadí k počinům, jako jsou Nádherné bytosti, Vampire Academy či Mortal Instruments: Město z kostí.

 • Recenze Pád na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Nevýrazná young adult romance ve stylu Stmívání, ve které jsou místo upírů a vlkodlaků andělé. Jinak je to celé stejně hloupé, o něco víc ošklivé a naštěstí kratší. Addison Timlin je sice v hlavní roli celkem sympatická, jinak se ale Pád pokouší oživit fenomén a subžánr, který je už téměř mrtvý. A nepřináší do něj nic nového. Takže kino asi jen pro fanynky knižní série, ostatním nemá film co nabídnout.

Trailer k filmu

Související články k filmu Pád

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Akční fantasy a vzplanutí vášní na anglickém venkově

  Filmové premiéry: Akční fantasy a vzplanutí vášní na anglickém venkově

  10. 5. 2017 10:00 Klasický příběh jako nové akční fantasy, emotivní romance, internátní škola pro problémové mladistvé, strhující filmová kronika podle neuvěřitelného, skutečného příběhu prokleté rodiny slavného malíře, byt skrývající děsivé tajemství a zdánlivě poklidný anglický venkov roku 1865. V tomto týdnu čeká na české diváky 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.