Plakát k filmu: Pacific Rim - Útok na Zemi

Pacific Rim - Útok na Zemi Pacific Rim

dokina.cz
7,3

Premiéra 11. 7. 2013
USA, 2013, 2013 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Guillermo del Toro | celý štáb
Hrají:
Idris Elba, Charlie Hunnam, Charlie Day, Rinko Kikuchi, Max Martini, Robert Kazinsky, Clifton Collins Jr., Robert Maillet, Diego Klattenhoff, Ron Perlman, Heather Doerksen, Larry Joe Campbell | všichni herci

Z moře se vynoří obrovské příšery Kaiju a pustí se do války s lidstvem, která si vyžádá milióny životů a lidstvo na roky zatíží. Pro boj s Kaiju byla vyvinuta speciální zbraň: masivní roboti zvaní Jaegers, kteří jsou simultánně ovládáni dvěma piloty, jejichž mozky jsou propojeny neurálním mostem. Jenže i tihle roboti se tváří v tvář nezničitelným Kaiju zdají být téměř bezmocní. Na pokraji porážky nakonec síly bránící lidstvo nemají jinou možnost než obrátit svoji naději směrem ke dvěma nečekaným hrdinům: bývalému pilotovi (Charlie Hunnam) a nezkušenému nováčkovi (Rinko Kikuchi), kteří se dají dohromady, aby společně řídli slavného, nicméně zároveň zjevně zastaralého Jaegera. Společně budou čelit hrozící apokalypse jako poslední naděje lidstva.

Z moře se vynoří obrovské příšery Kaiju a pustí se do války s lidstvem, která si vyžádá milióny životů a lidstvo na roky zatíží. Pro boj s Kaiju byla vyvinuta speciální zbraň: ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 42 hlasů

Kde se podívat online?

470.56 CZK Přehrát online

Recenze filmu Pacific Rim - Útok na Zemi

  • Recenze Pacific Rim - Útok na Zemi na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Kašlat na lidi. Jsou malí! Roboti a příšery jsou velcí! Emoce ušlapávané, byť v sebelepším CGI, se ale stejně vždycky vrátí a kousnou vás do zadku. Nevím, jestli bojoval víc Del Toro za kamerou nebo já před plátnem, ale nakonec je z toho jen extrémně silná sedmička, která mne neodradí od dalšího zhlédnutí, ale jednoznačně symbolizuje lehké vystřízlivění. Big f*cking robots nejsou samospásní. Bay už to ví, Del Toro to teprve zjistí.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.