Plakát k filmu: Out Premiéra

Out Out

dokina.cz
6,5

Premiéra 14. 12. 2017 (zítra)
Česká Republika, Maďarsko, Slovensko, 2017, 88 min

Žánr:
drama
Režie:
György Kristóf | celý štáb
Hrají:
Sándor Terhes, Éva Bandor, Judit Bárdos | všichni herci

Otřepané přísloví „Každý konec je začátkem něčeho nového" nebylo nikdy tak trefné jako v případě padesátníka Ágostona, Slováka maďarského původu, který přijde o práci a nechávaje rodinu za sebou, vyráží na sever, směr Pobaltí, hledat nové zaměstnání a zároveň si pořádně zarybařit. V lotyšském přístavu však na něj coby nového svářeče nečekají zrovna s otevřenou náručí, spíš naopak, a to jsme teprve na začátku jeho nepředvídatelné, mírně posmutnělé, avšak nikoli skličující odysey plné bizarních setkání.

Otřepané přísloví „Každý konec je začátkem něčeho nového" nebylo nikdy tak trefné jako v případě padesátníka Ágostona, Slováka maďarského původu, který přijde o práci a nechávaje ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 14. 12. 2017
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Out

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Poslední z Jediů a převtělení manželského páru

    Filmové premiéry: Poslední z Jediů a převtělení manželského páru

    13. 12. 2017 09:28 Nová epizoda pro fanoušky Hvězdných válek, převtělení manželského páru, ze slavného filmaře maoistický umělec, uhrančivý thriller o nejtemnějších lidských touhách, zakázané lásce a rodinných prokletích a příběh padesátníka hledajícího práci v Pobaltí. Tento týden přináší 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.