Plakát k filmu: Osm hrozných

Osm hrozných Hateful Eight, The

dokina.cz
7,9

USA, 2015, 167 min, od 15 let

Žánr:
western
Režie:
Quentin Tarantino | celý štáb
Hrají:
Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Tim Roth | všichni herci

Šest, osm nebo dvanáct let po občanské válce, zimní krajinou Wyomingu se žene dostavník. Pasažéři, lovec odměn John Ruth (Kurt Russell) a jeho zajatkyně Daisy Domerque (Jennifer Jason Leigh), spěchají do města Red Rock, kde Ruth, v tomto kraji známý jako "The Hangman", předá Domerque do rukou spravedlnosti. Po cestě narazí na dva cizince: majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), černého bývalého vojáka Unie, z něhož se stal slavný lovec odměn, a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který si nárokuje post nového šerifa Red Rocku.

Když ztratí stopu ve sněhové bouři, hledají Ruth, Domerque, Warren a Mannix úkryt v obchodu paní Minnie, zastávce dostavníků na cestě horským průsmykem. Když dorazí k Minnie's, nepřivítá je majitelka obchodu, ale čtyři neznámé tváře. Je tu ukrytý Bob (Demian Bichir), který se stará o obchod, zatímco Minnie je na návštěvě u své matky, s Oswaldem Mobrayem (Tim Roth), popravčím z Red Rocku, kovbojem Joem Gagem (Michael Madsen) a generálem Konfederační armády Sanfordem Smithersem (Bruce Dern). Jak bouře pohlcuje horskou zastávku, našim osmi cestovatelům dochází, že se možná do Red Rocku vůbec nedostanou...

Šest, osm nebo dvanáct let po občanské válce, zimní krajinou Wyomingu se žene dostavník. Pasažéři, lovec odměn John Ruth (Kurt Russell) a jeho zajatkyně Daisy Domerque (Jennifer ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 15 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Osm hrozných

  • Recenze Osm hrozných na MovieZone

    Recenze MovieZone 90

    Quentin Tarantino sestrojil ohromně soustředěnou westernovou konverzačku, která pozvolna nabírá obrátky, aby pak zábavně explodovala do všech směrů. Herci jsou precizní, napětí hmatatelné a dialogy maximálně libozvučné. Pokud tedy máte rádi filmy, ve kterých se jde pořádně do hloubky a do krve, neměli byste u Osmi hrozných prohloupit!

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.