Plakát k filmu: Ošetřovatel

Ošetřovatel Zookeeper, The

dokina.cz
3,7

Premiéra 1. 9. 2011
USA, 2011, 104 min

Žánr:
komedie, rodinný, romantický
Režie:
Frank Coraci | celý štáb
Hrají:
Adam Sandler, Kevin James, Jon Favreau, Sylvester Stallone | všichni herci

Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese (Kevin James). Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, usoudí, že jedinou jeho možností, jak najít dívku svých snů, je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci. Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit! Aby Griffina přiměla zůstat, rozhodnou se mu udělit lekce seznamování a dvoření – ve zvířecím stylu. Ve filmu dále hrají Rosario Dawson a Leslie Bibb..

Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese (Kevin James). Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 533 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Ošetřovatel

  • Recenze Ošetřovatel na MovieZone

    Recenze MovieZone 20

  • Recenze Ošetřovatel na fffilm

    Recenze fffilm 20

    Recenze této nové komedie z produkce Adama Sandlera (bez Adama Sandlera) bude opět beze slov... P.S: Kdyby to nebylo dabované, pravděpodobně bych tomu dal o deset procent víc a nepoužil štítek "hreby_v_usich".

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.