Plakát k filmu: Odnikud Premiéra

Odnikud Aus dem Nichts

dokina.cz
6,8

Premiéra 4. 1. 2018 (za 2 měsíce)
Francie, Německo, 2017, 106 min

Žánr:
drama
Režie:
Fatih Akin | celý štáb
Hrají:
Diane Kruger, Denis Moschitto, Johannes Krisch, Ulrich Tukur | všichni herci

Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přichází o syna a manžela. Následný soudní proces navíc neskončí podle Katjiných očekávání. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, ale Katja nemůže jít dál, dokud neučiní spravedlnosti zadost. V hlavní roli thrilleru Fatiha Akina o pomstě a spravedlnosti exceluje Diane Kruger.

Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přichází o syna a manžela. Následný soudní proces navíc neskončí podle Katjiných očekávání. Rodina a přátelé se jí snaží ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 4. 1. 2018
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.