Plakát k filmu: Od soumraku do úsvitu

Od soumraku do úsvitu From Dusk Till Dawn

dokina.cz
7,3

USA, 1996, 108 min

Žánr:
thriller, akční, horor
Režie:
Robert Rodriguez | celý štáb
Hrají:
Harvey Keitel, George Clooney, Quentin Tarantino, Salma Hayek, Cheech Marin, Danny Trejo | všichni herci

George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí vezmou rodinu pastora Fullera. V blízkosti hranic se Geckovi a nedobrovolně i Fullerovi zastaví v baru Titty Twister, kde se bratři mají setkat s převaděči. Nikdo jim však neřekl, že po setmění se místní osazenstvo mění v krvežíznivé upíry!

George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 321 hlasů
  • -

Související články k filmu Od soumraku do úsvitu

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Quentin Tarantino přinesl do filmového světa kult režiséra

    Quentin Tarantino přinesl do filmového světa kult režiséra

    26. 3. 2013 10:00 Jeho filmy vnesly v 90. letech 20. století na plátna kin pořádný průvan. Americký režisér Quentin Tarantino proslul svěžím, drsným i černohumorným stylem. Ve filmech se mu povedlo spojit zdánlivě neslučitelné: násilí a smích. A hned ten první ho nesmírně proslavil. Též scénárista a herec oslaví ve středu padesátiny.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.