Plakát k filmu: Ochránci

Ochránci Zashchitniki

dokina.cz
3,0

Premiéra 20. 4. 2017
Rusko, 2017, 88 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Během studené války dostala tajná vojenská organizace „Patriot“ za úkol vytvořit skupinu superhrdinů, kteří budou chránit svou vlast před nadpřirozenou hrozbou. Vědci vybrali čtyři jedince z různých koutů Sovětského svazu a úpravami jejich DNA u nich rozvinuli superschopnosti. Časy se však změnily a hrdinové museli po dlouhá léta žít v utajení. Když se ale objeví nová hrozba, strašlivější a nebezpečnější než cokoliv, s čím se „Ochránci“ kdy setkali, musí se vydat znovu do akce…

Ochránci, ruská odpověď na americké filmy o superhrdinech, jsou akční trikovou jízdou, které nechybí nezaměnitelná a pro současného diváka neokoukaná atmosféra ruských filmů. Kdo by se odvážil tvrdit opak, na toho si počká obří medvěd s rotačním kulometem!

Během studené války dostala tajná vojenská organizace „Patriot“ za úkol vytvořit skupinu superhrdinů, kteří budou chránit svou vlast před nadpřirozenou hrozbou. Vědci vybrali ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Ochránci

  • Recenze Ochránci na MovieZone

    Recenze MovieZone 20

    Ruská odpověď na hollywoodské comicsárny se sice tváří sebevědomě, ale ve výsledku je to jen smutná podívaná plná obřích logických děr, zoufale špatně napsaných a zahraných postav, odfláknuté akce a špatných triků, které navíc chybí nadhled a svou debilitu prodává s vážnou tváří, aniž by si byla vědoma toho, jak moc je mimo. Naprosto ve všech směrech. Zoufalý film, který neobstojí ani na večeru milovníků brakové kinematografie.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.