Plakát k filmu: Obchodníci

Obchodníci Obchodníci

dokina.cz
1,0

Premiéra 5. 9. 2013
Česká Republika, 2013, 85 min

Žánr:
komedie, romantický, hudební
Režie:
Petr Šícha | celý štáb
Hrají:
Richard Nedvěd, Lenka Zahradnická, Pavel Trávníček, Tomáš Magnusek | všichni herci

Romantická komedie o lži, hudbě, lásce k ženám a k penězům nastavující zrcadlo českému maloměšťáctví. Ale také komorní hudební drama podle scénáře diletantského skladatele Patrika Ulricha hledajícího díry v české společnosti. Proč si vlastně Petr a Richard nevědí rady se životem? A proč je opustily jejich přítelkyně. Jen to proto, že oba obchodují se lží? A vůbec, kdo je Petr a Richard? Dozvíte se v kinech.

Romantická komedie o lži, hudbě, lásce k ženám a k penězům nastavující zrcadlo českému maloměšťáctví. Ale také komorní hudební drama podle scénáře diletantského skladatele Patrika ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Obchodníci

  • Recenze Obchodníci na iDnes

    Recenze iDnes 10

    Dobrá zpráva: národ snad dostal rozum, v premiérový čtvrtek v pražském kině na večerním představení jsme byli dva. Špatná zpráva: za osmdesát minut nicoty jsme zaplatili dvakrát sto pětadvacet korun, o následné nutné léčbě organismu nemluvě. Z produkce samouka Tomáše Magnuska vzešel další kus, Obchodníci.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.