Plakát k filmu: Nymfomanka, část II.

Nymfomanka, část II. Nymphomaniac Part 2, The

dokina.cz
6,5

Premiéra 9. 1. 2014
Dánsko, 2013, 123 min, od 18 let

Žánr:
drama
Režie:
Lars von Trier | celý štáb
Hrají:
Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Willem Dafoe, Jamie Bell, Connie Nielsen, Mia Goth | všichni herci

Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera.

Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera. celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Nymfomanka, část II.

 • Recenze Nymfomanka, část II. na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  ...a to je jako všechno? Ne, nepotřebujeme ke čtyhodinovému žvanci další přívažek, hodilo by se ale, aby druhý díl sexuální odysey Larse von Triera přeci jen přinesl víc podnětných myšlenek, působivých scén a hravých i podvratných poznámek k tématu. Suchá druhá část sráží celý projekt o úroveň níž, Trierova pověst bohužel byla silnější než jeho výkon.

 • Recenze Nymfomanka, část II. na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Forma druhého dílu už není tak imaginativní a děj je vlastně o dost přímočařejší. Bohudík se podobný sestup netýká obsahu. Oslavme společně talent Gainsbourg, Skarsgårda a Stacy Martin - představitelky mladé Joe, vzpomeňme na úžasné hosty, jakými byli Uma Thurman nebo Willem Dafoe. Klidně si v hranicích dobrých mravů a zdravotních opatření užijme pohlavního styku. Jsme na něm existenčně závislí a neustále na to doplácíme, jak to v Nymfomance dosvědčí pěkně peprný konec.

 • Recenze Nymfomanka, část II. na iDnes

  Recenze iDnes 70

  Druhý díl Nymfomanky, který právě vstupuje do kin, je o poznání slabší než úvodní ohňostroj. Ale pořád budí respekt k způsobu, jímž režisér Lars von Trier vypráví, překvapuje a baví.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.