Plakát k filmu: Nymfomanka, část I.

Nymfomanka, část I. Nymphomaniac

dokina.cz
7,3

Premiéra 26. 12. 2013
Anglie, Francie, Německo, Dánsko, Belgie, 2013, 110 min, od 18 let

Žánr:
drama
Režie:
Lars von Trier | celý štáb
Hrají:
Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Willem Dafoe, Jamie Bell, Connie Nielsen, Mia Goth | všichni herci

Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera.

Otevřená studie ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera. celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Nymfomanka, část I.

 • Recenze Nymfomanka, část I. na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Dánský provokatér Lars von Trier se po několika nesmlouvavých kontaktech s tématem lidské sexuality rozhodl tenhle okruh otázek ultimátně rozpracovat v mohutném snímku Nymfomanka. Jeho psychologická studie je ale zatím poměrně krotká, když citlivě a nikterak drasticky mapuje nitro ženy, která by chtěla něco cítit, ale nedaří se jí to. Poutavé povídání bohužel zatím nemá sílu opravdu mocného a sevřeného dráma.

 • Recenze Nymfomanka, část I. na iDnes

  Recenze iDnes 80

  Na Štědrý den pohádku, na Boží hod druhou - ale už na Štěpána má divák šanci vyrazit do kina za protilékem něhy Vánoc. Startuje očekávaná Nymfomanka.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.