Plakát k filmu: Noy

Noy Noy

dokina.cz
6,9

Filipíny, 2010, 104 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Film Noy přináší příběh Noye, který v zoufalé snaze najít prostředky k obživě své rodiny, Noy (Coco Martin) zfalšuje své dokumenty, aby získal práci jako televizní novinář. Jeho kariéra začíná natáčením dokumentárního filmu o celonárodních filipínských volbách v roce 2010, kdy se vydá ve stopách svého jmenovce, předního prezidentského kandidáta a senátora Benigna „Noynoy“ Aquina III. Během kampaně si Noy začne více uvědomovat zodpovědnost skutečného novináře. Zatímco zemi prostupuje čerstvá vlna nacionalistického nadšení a entuziasmu, doma se situace Noyovy rodiny nelepší a disproporce mezi oběma „Noyi“ se stává stále více zřejmou. Jestliže jeden žije pro pravdu, jiný žije a lže v zájmu přežití. Film prostoupený dokumentárními záběry a prolnutý dramatickými scénami se zabývá faktem chudoby mnoha filipínských rodin a skutečností, že patrně bude třeba více než jednoho muže, aby změnil historii země.

Film Noy přináší příběh Noye, který v zoufalé snaze najít prostředky k obživě své rodiny, Noy (Coco Martin) zfalšuje své dokumenty, aby získal práci jako televizní novinář. Jeho ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.