Plakát k filmu: Noční hra Premiéra

Noční hra Game Night

dokina.cz
7,0

Premiéra 1. 3. 2018 (za 6 dní)
USA, 2018, 100 min, od 15 let

Žánr:
komedie, mystery
Režie:
John Francis Daley | celý štáb
Hrají:
Rachel McAdams, Jason Bateman, Kyle Chandler, Billy Magnussen, Kylie Bunbury | všichni herci

Děj filmu je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Ale lidé nalezli spásu v OÁZE, rozsáhlém světě ve virtuální realitě, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkazuje své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde digitální velikonoční vajíčko, které ukryl někde v OÁZE, a odstartuje tak a zběsilí závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení vajíčka rozhodne přidat jen těžko myslitelný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, objevů a nebezpečí.

Děj filmu je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Ale lidé nalezli spásu v OÁZE, rozsáhlém světě ve virtuální realitě, který vytvořil geniální a ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 1. 3. 2018
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Noční hra

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Dwayne Johnson v akčním nářezu podle videoherní klasiky a první teaser Deadpoolu 2

    Dwayne Johnson v akčním nářezu podle videoherní klasiky a první teaser Deadpoolu 2

    1. 12. 2017 10:00 Akční nářez založený na klasické videohře z 80. let, první část nových Avengers, Animovaný Sherlock vyšetřující zmizení zahradních ornamentů, cesta napříč časoprostorem a první teaser Deadpool 2. V tomto týdnu spatřila světlo světa pěkná řádka skvělých trailerů, které určitě stojí za shlédnutí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.