Plakát k filmu: Nikdo nesmí chybět

Nikdo nesmí chybět Yi ge dou bu neng shao

dokina.cz
7,8

1999, 106 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Yimou Zhang | celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Příběh se odehrává na základní škole v jedné obyčejné vesnici v severní Číně. Místní učitel si vzal na několik dní dovolenou a starosta požádal Wei Minzhiho, který dosud nedokončil střední školu, aby převzal vyučování, a přitom požaduje, aby v tomto období žádný žák neopustil školu. I když Wei se žáky bydlel a snažil se je ze všech sil učit, přesto jeden z nich školu opustil. Wei se vydává do města jej hledat. S pomocí televizní stanice a řady laskavých lidí jej nakonec nalézá a dostává se mu ocenění a podpory.

Příběh se odehrává na základní škole v jedné obyčejné vesnici v severní Číně. Místní učitel si vzal na několik dní dovolenou a starosta požádal Wei Minzhiho, který dosud ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 111 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.