Plakát k filmu: Nezvratný osud 4

Nezvratný osud 4 Final Destination 4

dokina.cz
2,0

USA, 2009, 82 min

Žánr:
thriller, horor

V den, který měl být pohodovým dnem s kamarády na závodech, měl Nick Bannon (Bobby Campo) děsivou předtuchu, že shoda nešťastných náhod způsobí hromadnou havárii závodících aut, že hořící trosky aut budou padat mezi diváky a brutálně zabijí i jeho kamarády a že na něj samotného spadne střecha ochozů. Když se Nick probere ze své hrůzostrašné představy, zpanikaří a přiměje svou přítelkyni Lori (Shantel VanSanten) a jejich kamarády Janet (Haley Webb) a Hunta (Nick Zano), aby odešli…podaří se jim uniknout jen vteřiny před tím, než se Nickova strašná vize stane děsuplnou realitou.

Skupinka mladých lidí si myslí, že se jim povedlo podvést smrt, ale bohužel pro Nicka a Lori to je jen začátek. Zlé předtuchy pokračují a přeživší ze závodů umírají jeden po druhém, a to nepředstavitelně krutě. Nick musí přijít na to, jak znovu podvést smrt - a tentokrát definitivně - ještě před tím, než se sám stane obětí svého nezvratného osudu.

Film je posledním pokračováním série „Nezvratný osud“ a je prvním 3D filmem, který svým fanouškům nabídne velmi děsivou, vzrušující jízdu.

V den, který měl být pohodovým dnem s kamarády na závodech, měl Nick Bannon (Bobby Campo) děsivou předtuchu, že shoda nešťastných náhod způsobí hromadnou havárii závodících aut, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 733 hlasů
  • -
  • -
  • -

Recenze filmu Nezvratný osud 4

  • Recenze Nezvratný osud 4 na MovieZone

    Recenze MovieZone 20

    Jako zázrakem unikli masakru na automobilovém závodišti. Ale Smrt na ně pořád myslí a zase jednou je chce zvlášť bestiálním způsobem pozabíjet. Vyvařená série dosáhla ve svém čtvrtém pokračování dna, které neobstojí ani proti slabší dvojce a trojce. Peníze se dají z diváků tahat i jiným než takhle tupým a neambiciózním přístupem k vyvražďovačkám. 3D není samospásné.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.