Plakát k filmu: Neznámý

Neznámý Unknown

dokina.cz
6,4

Premiéra 14. 4. 2011
USA, Anglie, Francie, Kanada, Německo, Japonsko, 2011, 113 min

Žánr:
thriller, drama, mystery
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Liam Neeson, Bruno Ganz, Aidan Quinn, Sebastian Koch, Diane Kruger, January Jones | všichni herci

Liam Neeson ztvárňuje roli Dr. Martina Harrise, který se po autonehodě probere v Berlíně a zjistí, že jeho žena (January Jones) ho najednou nepoznává a jiný muž (Aidan Quinn) se zmocnil jeho identity. Všichni ho ignorují, pronásleduje ho záhadný atentátník a on je na všechno sám, unavený, opuštěný a na útěku. Pomoc najde u nepravděpodobného spojence (Diane Kruger). Martin se vrhne střemhlav do smrtelné záhady, která zpochybní jeho příčetnost, jeho identitu a prověří, kam až je ochoten zajít, aby odhalil pravdu.

Liam Neeson ztvárňuje roli Dr. Martina Harrise, který se po autonehodě probere v Berlíně a zjistí, že jeho žena (January Jones) ho najednou nepoznává a jiný muž ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 264 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Neznámý

  • Recenze Neznámý na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Slibně rozjetý eurothriller s civilním Neesonem se začne hroutit do sebe ve chvíli, kdy filmařům dojdou berlínské památky a hollywoodská klišé. Nečekejte odvar z 96 hodin. Jakmile se v tomhle filmu přestane procítěne konverzovat a začne se jednat, je až příliš vidět, že se malý rozpočet snaží nedostatek akce nahradit překvapivými zvraty. A moc mu to nejde.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.