Plakát k filmu: Nezapomeň na mě

Nezapomeň na mě Remember Me

dokina.cz
5,9

Premiéra 25. 3. 2010
USA, 2010, 113 min

Žánr:
drama, romantický
Režie:
Allen Coulter | celý štáb
Hrají:
Robert Pattinson, Emilie de Ravin, Pierce Brosnan, Chris Cooper, Ruby Jerins | všichni herci

'Remember Me', přejmenovaný z 'Memoirs', je drama režiséra Allena Coultera o mladém muži jménem Tyler Roth (Robert Pattinson), jehož rodiče se rozejdou kvůli sebevraždě jeho bratra. Tyler se zamiluje do do Ally Craig (Emilie de Ravin), do ženy, která viděla matčinu vraždu a díky tomu si uvědomí, že je potřeba užít si zbytek času, který jí zbyl.

'Remember Me', přejmenovaný z 'Memoirs', je drama režiséra Allena Coultera o mladém muži jménem Tyler Roth (Robert Pattinson), jehož rodiče se rozejdou kvůli sebevraždě jeho ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 2109 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Nezapomeň na mě

  • Recenze Nezapomeň na mě na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Tyler je mladý rebel, který kašle na pravidla, nenávidí svého otce a chce se pomstít jednomu policajtovi. A tak sbalí jeho dceru. Brzy ale zjistí, že to s tou pomstou nebude tak snadné, protože do hry vstoupila láska. Příběh o dvou mladých lidech, na které nebyl život zrovna milý, nabízí dobré herecké výkony, ale také scénář, který je až příliš jednoduchý na to, aby z něj mohl vzniknout opravdu zajímavý film.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.