Plakát k filmu: New Yorku, miluji Tě

New Yorku, miluji Tě New York, I Love You

dokina.cz
6,3

Premiéra 28. 1. 2010
USA, Francie, 2009, 110 min

Žánr:
drama, romantický
Hrají:
Andy Garcia, Orlando Bloom, Ethan Hawke, Christina Ricci, Natalie Portman, Shia LaBeouf, Hayden Christensen | všichni herci

Od samého zrodu filmů byl New York jedním z vysněných filmových měst. Byl zvěčněn na filmovém plátně stovkami různých způsobů. Teď tu ale je zcela nový, odlišný a zcela nepopiratelně romantický pohled na toto město – pohled očima lásky, ve všech jejích podobách, od první lásky přes lásku krátkodobou a komplikovanou až po lásku minulou, odpíranou, vytouženou a lásku, která trvá navěky. Lásku k New Yorku tímto filmem vyjadřuje skupina těch nejkreativnějších současných režisérů i herců, jejichž příběhy se odehrávají v celkem pěti různých newyorských čtvrtích. Jde o volné pokračování série Města lásky, jejíž první díl, Paříži, miluji Tě, slavil před časem velké úspěchy.

Od samého zrodu filmů byl New York jedním z vysněných filmových měst. Byl zvěčněn na filmovém plátně stovkami různých způsobů. Teď tu ale je zcela nový, odlišný a zcela ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 908 hlasů

Recenze filmu New Yorku, miluji Tě

  • Recenze New Yorku, miluji Tě na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Prostřední zastávka na trase Paříž - New York - Peking. Jedenáct režisérů krotí vášně, poselství i jinotaje uprostřed hyperaktivní metropole. Méně hvězd, méně příběhů, ale stejně okouzlující nitro, které vás vtáhne do sebe. Někomu bude chybět francouzská dekadence, jiný naopak ocení živočišnost a bude o tom všem diskutovat ještě dlouho poté, co zhasne plátno. Sto lidí, sto chutí, ale New York jen jeden. A tenhle film ho zkusil, alespoň na chvíli, obejmout.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.