Plakát k filmu: New Yorku, miluji Tě

New Yorku, miluji Tě New York, I Love You

dokina.cz
6,2

Premiéra 28. 1. 2010
USA, Francie, 2009, 110 min

Žánr:
drama, romantický
Hrají:
Andy Garcia, Orlando Bloom, Ethan Hawke, Christina Ricci, Natalie Portman, Shia LaBeouf, Hayden Christensen | všichni herci

Od samého zrodu filmů byl New York jedním z vysněných filmových měst. Byl zvěčněn na filmovém plátně stovkami různých způsobů. Teď tu ale je zcela nový, odlišný a zcela nepopiratelně romantický pohled na toto město – pohled očima lásky, ve všech jejích podobách, od první lásky přes lásku krátkodobou a komplikovanou až po lásku minulou, odpíranou, vytouženou a lásku, která trvá navěky. Lásku k New Yorku tímto filmem vyjadřuje skupina těch nejkreativnějších současných režisérů i herců, jejichž příběhy se odehrávají v celkem pěti různých newyorských čtvrtích. Jde o volné pokračování série Města lásky, jejíž první díl, Paříži, miluji Tě, slavil před časem velké úspěchy.

Od samého zrodu filmů byl New York jedním z vysněných filmových měst. Byl zvěčněn na filmovém plátně stovkami různých způsobů. Teď tu ale je zcela nový, odlišný a zcela ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 909 hlasů
 • -

Recenze filmu New Yorku, miluji Tě

 • Recenze New Yorku, miluji Tě na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Prostřední zastávka na trase Paříž - New York - Peking. Jedenáct režisérů krotí vášně, poselství i jinotaje uprostřed hyperaktivní metropole. Méně hvězd, méně příběhů, ale stejně okouzlující nitro, které vás vtáhne do sebe. Někomu bude chybět francouzská dekadence, jiný naopak ocení živočišnost a bude o tom všem diskutovat ještě dlouho poté, co zhasne plátno. Sto lidí, sto chutí, ale New York jen jeden. A tenhle film ho zkusil, alespoň na chvíli, obejmout.

 • Recenze New Yorku, miluji Tě na fffilm

  Recenze fffilm 70

  Volné pokračování romantického povídkového filmu Paříži, miluji tě . Od "prvního dílu" se tento film liší především tím, že epizodky nejsou sekvenčně za sebou, nýbrž jsou více promíchány (t.j. některé probíhají "na pokračování" mezi ostaními) a film tak působí více jako něco se souvislým dějem (byť s mnoha postavami). Další změna spočívá v tam, že v New Yorku se nevyskytují žádné takové "totálně mimorealitní" segmenty, jako byla v Paříži rodinka šílených mimů, upírka nebo kovboj ze záhrobí. Znamená to opět, že film působí kompaktnějším dojmem a nikoliv "každých 5 minut zcela jiná ves". Hlavní výhoda ale zůstává stejná: Pokud je vám námět nebo zpracování některého ze segmentů vyloženě proti srsti, stačí pár minut počkat a přijde něco jiného, stejně romantického a více podle vašeho gusta.

Související články k filmu New Yorku, miluji Tě

 • Obrázek k souvisejícímu článku: New Yorku, miluji Tě

  New Yorku, miluji Tě

  25. 1. 2010 08:00 Od samého zrodu filmů byl New York jedním z vysněných filmových měst. Byl zvěčněn na filmovém plátně stovkami různých způsobů.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: New Yorku, miluji Tě: film oslavující lásku ve velkoměstě

  New Yorku, miluji Tě: film oslavující lásku ve velkoměstě

  21. 1. 2010 21:30 Francouzsko-americký snímek New Yorku, miluji Tě byl dnes v Praze uveden v novinářské projekci. Film, který následuje po úspěšném snímku Paříži, miluji Tě, je druhým dílem série s názvem Města lásky a zavádí diváky do nejoblíbenějších a kulturně nejzajímavějších měst na světě.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.