Plakát k filmu: Nevinnost

Nevinnost Nevinnost

dokina.cz
6,2

Premiéra 20. 1. 2011
Česká Republika, 2011, 98 min

Žánr:
thriller, drama
Režie:
Jan Hřebejk | celý štáb
Hrají:
Ondřej Vetchý, Zita Morávková, Luděk Munzar, Anna Linhartová | všichni herci

Cesta z vrcholu na absolutní dno může být velmi rychlá. Někdy stačí jediná věta a všechno, co jste dosud budovali, se zhroutí jako domeček z karet. Uznávaný lékař, milovaný otec a manžel čelí obvinění z velmi těžkého zločinu. Ze dne na den vyměnil dobrou adresu za celu ve vazební věznici, odkud se nevina prokazuje hodně těžko, zvlášť když protistraně pomáhá člověk, který může být motivován osobní pomstou. Pravda prý nakonec vždycky zvítězí nad lží a nenávistí. Někdy to ale nemusí znamenat vítězství. Zvlášť když ve snaze zachránit se vyplavou na světlo tajemství, která měla zůstat navždy skrytá.

Cesta z vrcholu na absolutní dno může být velmi rychlá. Někdy stačí jediná věta a všechno, co jste dosud budovali, se zhroutí jako domeček z karet. Uznávaný lékař, milovaný otec a ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 737 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Nevinnost

 • Recenze Nevinnost na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Doktora Kotvu obviní ze zneužívání nezletilá pacientka, což výrazně zasáhne do spořádaného života jeho rodiny. Nebo že by ten život nebyl zase až tak spořádaný? Žánrově výjimečný pokus o „sociální drama / detektivku“ končí jako typický hřebejkovsko-jarchovský konverzační mamut, který sice vypadá úctyhodně, ale uvnitř je poněkud přešlý mrazem. Nezáživný a těžkopádný dialogový film, který se snaží zakecat celkovou nefunkčnost.

 • Recenze Nevinnost na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Před několika dny vstoupil do kin jedenáctý společný film dvojice Hřebejk – Jarchovský. Jmenuje se Nevinnost a výbuchy smíchu rozhodně neslibuje.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.