Plakát k filmu: Nazareth - Nekonečný rockový mejdan

Nazareth - nekonečný rockový mejdan Nazareth - nekonečný rockový mejdan

Premiéra 16. 5. 2013
Česká Republika, 2011, 90 min

Žánr:
hudební, dokumentární
Režie:
Miloslav Šmídmajer | celý štáb

Celovečerní dokument Nazareth - nekonečný rockový mejdan natočil režisér a producent Miloslav Šmídmajer, kterého diváci znají mimo jiné jako autora dokumentu Miloš Forman: Co tě nezabije... Film, který poběží od 12. července v našich kinech, mapuje osudy legendární skotské rockové skupiny Nazareth, která v 70. letech bodovala v hitparádách po boku slavných kapel Rolling Stones či Led Zeppelin. Dokument nahlíží do zákulisí rockové legendy a odhaluje kořeny její dlouhověkosti a stálé přízně fanoušků.

Celovečerní dokument Nazareth - nekonečný rockový mejdan natočil režisér a producent Miloslav Šmídmajer, kterého diváci znají mimo jiné jako autora dokumentu Miloš Forman: Co tě ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 17 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Nazareth - Nekonečný rockový mejdan

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Film Nekonečný rockový mejdan přibližuje zákulisí kapely Nazareth

    Film Nekonečný rockový mejdan přibližuje zákulisí kapely Nazareth

    10. 5. 2013 11:27 Praze měl premiéru celovečerní dokument Miloslava Šmídmajera a dalších českých tvůrců s názvem Nekonečný rockový mejdan, který přibližuje zákulisí kapely Nazareth. Natáčení se skotskou rockovou skupinou, která byla díky hitům jako Love Hurts, Dream On nebo Telegram v 70. letech velmi oblíbená mezi tuzemskými hudebními fanoušky, trvalo několik let. Hosty premiéry byli i členové kapely. Společnost CinemArt uvede snímek do tuzemských kin 16. května.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.