Plakát k filmu: Návrat do budoucnosti

Návrat do budoucnosti Back to the Future

dokina.cz
8,7

USA, 1985, 116 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční, rodinný, sci-fi
Režie:
Robert Zemeckis | celý štáb
Hrají:
Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson, Crispin Glover, Thomas F. Wilson, Claudia Wells, George DiCenzo, James Tolkan, Casey Siemaszko, Billy Zane, Courtney Gains, Robert Krantz, Huey Lewis, Jason Hervey | všichni herci

O tom, jak se stát strůjcem svého štěstí, vypráví jeden z nejlepších a nejoriginálnějších sci-fi filmů v historii. Christopher Lloyd sestrojil stroj na cestování časem a Michael J. Fox s jeho pomocí odcestuje do minulosti. Omylem se ale ocitne v jiné době, než chtěl a bude mít hodně práce, dát všechno do pořádku.

O tom, jak se stát strůjcem svého štěstí, vypráví jeden z nejlepších a nejoriginálnějších sci-fi filmů v historii. Christopher Lloyd sestrojil stroj na cestování časem a Michael ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 466 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 3.99 EUR 9.99 EUR Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Návrat do budoucnosti

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jak funguje cestování v čase v rámci Hry o trůny

  Jak funguje cestování v čase v rámci Hry o trůny

  FEATURED 4. 10. 2016 21:54 Pozor, přichází spoilery!

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 10 skvělých snímků o cestování v čase

  10 skvělých snímků o cestování v čase

  4. 9. 2016 18:01 Cestování časem, teoretická koncepce, která fascinuje lidstvo již od pradávna. Není proto divu, že si mnoho filmových tvůrců klade otázky, jak by mohla vypadat blízká či vzdálená budoucnost, nebo co by se mohlo stát při výpravách do minulosti. V tomto týdnu se do českých kin dostal snímek Návštěvníci 3: Revoluce, vyprávějící o cestě středověkého rytíře a jeho sluhy do doby Velké francouzské revoluce. Připravili jsme pro vás 10 dalších skvělých snímků zabývajících se myšlenkou cestování v čase.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pokračování Návratu do budoucnosti? Robert Zemeckis říká, že nikdy

  Pokračování Návratu do budoucnosti? Robert Zemeckis říká, že nikdy

  30. 6. 2015 11:00 Návrat do budoucnosti je kultovní americkou sci-fi trilogií, která slavila na přelomu osmdesátých a devadesátých let velké úspěchy. Režisér Robert Zemeckis a scénárista Bob Gale držící práva k této stále výnosné značce říkají, že dokud žijí, žádné pokračování nebude.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.