Plakát k filmu: Naše poslední tango

Naše poslední tango Un tango más

dokina.cz
7,2

Premiéra 1. 12. 2016
Německo, Argentina, 2015, 85 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
German Kral | celý štáb

Naše poslední tango je především milostný příběh. Příběh lásky mezi dvěma nejznámějšími tanečníky v celé historii tanga. A příběh jejich nesmírné lásky k tangu.

María Nieves Rego (80) a Juan Carlos (83) se setkali, když jim bylo 14 a 17 let, a tančili spolu téměř padesát let. Všechny ty roky se milovali a nenáviděli a prošli několika bolestivými rozchody, ale vždy se k sobě vrátili. Žádný jiný člověk netančil jako Juan a žádná jiná žena tančila jako María!

Nakonec ji nadobro opustil kvůli ženě o dvacet let mladší než on, se kterou zplodil dvě děti. Nyní, na konci jejich životů, jsou Juan a María ochotni otevřít se a mluvit o jejich lásce, jejich nenávisti a jejich vášni.

V Našem posledním tangu vyprávějí Juan a María svůj příběh skupině mladých choreografů a tanečníků tanga z Buenos Aires, kteří přetvářejí ty nejkrásnější, dojemné a dramatické okamžiky života Juana a Marii do neuvěřitelných choreografií. Tyto nádherně natočené choreografie doplňují rozhovory a dokumentární momenty filmu a dohromady vytvářejí nezapomenutelnou cestu do srdce tanga.

Naše poslední tango je především milostný příběh. Příběh lásky mezi dvěma nejznámějšími tanečníky v celé historii tanga. A příběh jejich nesmírné lásky k tangu.María Nieves Rego ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Naše poslední tango

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Pokračování oblíbené pohádky a úchylný Santa

    Filmové premiéry: Pokračování oblíbené pohádky a úchylný Santa

    30. 11. 2016 10:00 Petronel s Uriášem na cestě k poznání, čtyřčlenný gang v santovských oblecích, nejrychlejší muž planety, nevyrovnaná a emocemi zmítaná mladá žena, příběh trosečníka na tropickém ostrově, láska dvou nejznámějších tanečníků tanga, a boj s dosud nepoznanou samotou. 48. týden tohoto roku přináší českým divákům 7 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.