Plakát k filmu: Naprosto dokonalé – film

Naprosto dokonalé – film Absolutely Fabulous: The Movie

dokina.cz
5,2

Premiéra 1. 2. 2017
Anglie, 2016, 90 min

Žánr:
komedie

Celovečerní film na motivy populárního britského televizního seriálu z 90. let.

Do fabulózního světa Ediny a Patsy neodmyslitelně patří výstřední, ale luxusní, róby, šampaňské, vip večírky, alkohol a semtam nějaké drogy. Přesto si stále drží svůj šarm a standard. Prostě naprosto dokonalé.

Poté co upoutají pozornost všech médií a tisku díky nešťastné náhodě – zmizení Kate Moss v řece Temže – musí Edina a Patsy vzít podpatky na ramena a ukrýt se na jihu Francie.

Celovečerní film na motivy populárního britského televizního seriálu z 90. let. Do fabulózního světa Ediny a Patsy neodmyslitelně patří výstřední, ale luxusní, róby, šampaňské, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.