Plakát k filmu: Naprostí cizinci

Naprostí cizinci Perfetti sconosciuti

dokina.cz
7,2

Itálie, 2016, 93 min, od 12 let

Žánr:
komedie, drama

Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc než za celý dosavadní život.

Skupina přátel se schází k pohodové večeři. Znají se důvěrně celé roky a také další setkání by se neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek na to, co bylo… kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet každou SMS i každý příchozí hovor. Kolik toho o sobě nesmíme vědět, abychom mohli zůstat přáteli, milenci, manželi, rodiči…? Během jediného večera se ukáže, že až příliš mnoho. I ti, které známe, mohou totiž být naprostými cizinci.

Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc než za celý dosavadní ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Naprostí cizinci

 • Recenze Naprostí cizinci na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Režisér Paolo Genovese sbírá festivalové ceny hlavně za scénář, jednoduše řečeno za nápad, jenž z italského filmu Naprostí cizinci činí zajímavou variaci tradiční společenské hry na pravdu.

 • Recenze Naprostí cizinci na Total film

  Recenze Total film 80

  Naprostí cizinci (2016) Příběh přináší hořkou pravdu o tom, že jsme všichni více či méně křehké duše, které celou pravdu o našich blízkých většinou neunesou a že neexistuje stoprocentní upřímnost. Že každý z nás má nějaké malé či větší tajemství a že co svět světem stojí, řešíme všichni pořád hlavně vztahy s těmi ostatními. A tak se může klidně stát, že než dojde při společné večeři na dezert, může být všechno úplně jinak! Otázkou ale je, zda jsme připraveni nést následky našich činů...

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.