Plakát k filmu: Na vlásku

Na vlásku Tangled

dokina.cz
8,2

Premiéra 27. 1. 2011
USA, 2010, 92 min

Žánr:
komedie, rodinný, muzikál, animovaný
Režie:
Nathan Greno | celý štáb
Hrají:
Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy, Ron Perlman, Jeffrey Tambor, Brad Garrett | všichni herci

Na vlásku je animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop. Princezna Locika je unesena z hradu svých rodičů již jako dítě a zamčena v tajné věži a touží po dobrodružství. Nyní je ve věku teenagera s bujnou fantazií a odhodlá se s pomocí temperamentního bandity provést velký husarský kousek. Locika a její komplici nacházejí dobrodružství, srdce, humor a vlasy… spoustu vlasů. Prozrazení jejího královského původu visí na nitce a její únosce je jim v patách. Tato komedie je převyprávěním klasické pohádky bratří Grimmů.

Na vlásku je animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop. Princezna Locika je unesena z hradu svých ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 871 hlasů

Kde se podívat online?

387.47 CZK Přehrát online

Kde dávají v televizi?

4. duben 17.20 hod.

Recenze filmu Na vlásku

  • Recenze Na vlásku na MovieZone

    Recenze MovieZone 90

    Nádherně odvyprávěné i odanimované, plynoucí tak bezstarostně, že vám ani nedojde, kolik dřiny to muselo dát. Na vlásku je dokonalým lékem na rostoucí množství 3D pseudoanimáků, které se ženou na naší peněženku, a zároveň důkazem toho, že i animáková šlechta může hravě zvládnout skok do třetího tisíciletí. Takže vzkaz Disneymu: Víc ohlížení, méně popkulturních rychlokvašek.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.