Plakát k filmu: Na šrot

Na šrot 21 and Over

dokina.cz
5,0

Premiéra 14. 3. 2013
USA, 2013, 92 min

Žánr:
komedie
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Sarah Wright, Justin Chon, Skylar Astin, Jonathan Keltz, François Chau | všichni herci

Jeffovi je právě 21 a plnoletost se musí pořádně oslavit. Zpít se na šrot se však nedoporučuje noc před největší zkouškou na medicíně.

Jeffovi je právě 21 a plnoletost se musí pořádně oslavit. Zpít se na šrot se však nedoporučuje noc před největší zkouškou na medicíně. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů

Recenze filmu Na šrot

 • Recenze Na šrot na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

 • Recenze Na šrot na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Dva kamarádi (stoner a slušňák) se dohodnou, že musejí oslavit 21. narozeniny svého třetího kamaráda (stereotypní studující asiat). Ten má druhého dne ráno důležitý pracovní pohovor. Zápletka (a původní název filmu) je založena na tom, že od 21. narozenin mohou Američané pít alkohol, což bývá většinou důvodem k divokým oslavám. Neméně bujará je oslava našich tří kamarádů, kteří samozřejmě brzy opijí asiata do němoty a zbytek filmu se točí kolem toho, že se snaží zjistit, kde bydlí, a dopravit ho domů dříve, než ho ráno vyzvedne jeho upjatý asijský otec. Našrot je režijní debut dvou pánů, kteří napsali scénář k Pařbě ve Vegas i k dalším Pařbám . První Pařba se mi intenzivně nelíbila , druhou jsem neviděl. Našrot je pro mě něco mezi nevtipnou Pařbou ve Vegas a vtipným Superbad . Scénář není nic moc, samozřejmě nedává příliš smyslu, a samozřejmě hrdinové (nejen hlavní hrdinové, ale úplně všechny postavy) řeší zápletky tím nejméně logickým způsobem - a shodou okolností při tom nezemřou (na rozdíl od reality). Samozřejmě je ve ilmu mnoho vulgarit, včetně močení na lidi, zpomaleného explozivního zvracení atd... To už ale k tomuto žánru jaksi patří samo sebou. Tři hlavní hrdinové jsou poměrně sympatičtí hoši, ale slečna, která představuje love interest jednoho z nich, vypadá překvapivě neatraktivně a staře. Ve skutečnosti je čtyřem hlavním hercům mezi 26 a 32 lety (ano, tomu asiatovi, který "slaví 21. narozeniny", bylo při natáčení přes 30 let). Jsou to ale poměrně dobří herci a dokáží dát svým scénám POMĚRNĚ slušnou energii a vypointovanost, takže jsem se při filmu dokonce několikrát zasmál, a to jak situačním gagům, tak hláškám (samozřejmě hodně pomůže, pokud rozumíte angličtině). Film má 90 minut a kdyby byl delší, byl by k nepřežití. Občasné pokusy o male bonding a jiná vážnější témata moc nefungují, ale naštěstí je jich ve filmu minimum. Tato recenze vám možná bude připadat jaksi nemastná - neslaná, ale to je tím, že takový je i sám film. Nejvíce asi záleží na tom, jestli máte obecně rádi tento filmový subžánr, nebo nikoliv. Vzhledem k tomu, že Přestože film je hardcore nepřístupný, je v něm překvapivě málo erotiky.

Trailer k filmu

Související články k filmu Na šrot

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Na šrot

  Na šrot

  8. 3. 2013 16:00 Scénáristé PAŘBY VE VEGAS a PAŘBY V BANGKOKU jsou zpět s další vykalenou komedií.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Francouzská komedie Hašišbába přijde do kin 21. února

  Francouzská komedie Hašišbába přijde do kin 21. února

  15. 2. 2013 11:00 Pod názvem Hašišbába přijde do českých kin 21. února francouzská komedie režiséra Jéroma Enrika, kterou na projekci v Praze představila distribuční společnost HCE.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.