Plakát k filmu: Na druhé straně kopců

Na druhé straně kopců Dupa dealuri

dokina.cz
7,5

Francie, Belgie, Rumunsko, 2012, 152 min

Žánr:
drama
Režie:
Cristian Mungiu | celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Alina se vrací z Německa do rodného Rumunska, aby v klášteře v horách vyzvedla Vojčitu, svou kamarádku z dětství a jedinou bytost, kterou na světě miluje a považuje za svou rodinu. Vojčita se ale za dobu jejich odloučení rozhodla pro jinou lásku: lásku k Bohu. Alina se rozhodne pro své životní štěstí podstoupit těžký boj s fanatičností víry, který ale nemusí nikdy vyhrát. Strhující psychologické drama rumunského režiséra Cristiana Mungia je inspirováno románem podle skutečné události spisovatelky Tatiany Niculescu Branové. Snímek měl premiéru na MFF v Cannes v roce 2012 a byl poslán za Rumunsko do boje o Oscara.

Alina se vrací z Německa do rodného Rumunska, aby v klášteře v horách vyzvedla Vojčitu, svou kamarádku z dětství a jedinou bytost, kterou na světě miluje a považuje za svou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.