Plakát k filmu: Na cestě

Na cestě On the Path

dokina.cz
6,7

Premiéra 7. 10. 2010
Německo, Rakousko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, 2010, 100 min, od 12 let

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Luna Mijović | všichni herci

Zamilovaný pár Luna a Amar se ze všech sil snaží překonat překážky, které ohrožují jejich vztah. Poté, co Amara dramaticky změní fundamentalistická komunita, řeší Luna ohromné dilema – snaží se zjistit, jestli pouhá láska dokáže udržet vztah na stezce k životnímu štěstí. Od režisérky filmu Grbavica, oceněného cenou Zlatého medvěda na Berlinale a Velkou cenou poroty AFI.

Zamilovaný pár Luna a Amar se ze všech sil snaží překonat překážky, které ohrožují jejich vztah. Poté, co Amara dramaticky změní fundamentalistická komunita, řeší Luna ohromné ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 227 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Na cestě

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Na cestě

    Na cestě

    4. 10. 2010 08:00 Film neznámé režisérky z Bosny a Hercegoviny,který vyhrál soutěž v Berlíně.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.