Plakát k filmu: Muži v černém 3

Muži v černém 3 Men in Black III

dokina.cz
6,5

Premiéra 31. 5. 2012
USA, 2012, 104 min

Žánr:
komedie, akční, sci-fi
Režie:
Barry Sonnenfeld | celý štáb
Hrají:
Tommy Lee Jones, Will Smith, Emma Thompson, Josh Brolin, Rip Torn | všichni herci

Muži v černém 3 - agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) - jsou zpět... opět včas. J během svých 15 let s Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic, ani mimozemšťané, ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický, tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K a osud planety v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J objeví, že existují tajemství o vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl – tajemství, která se mu odhalí, když se spojí s mladým agentem K (Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.

Muži v černém 3 - agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) - jsou zpět... opět včas. J během svých 15 let s Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic, ani ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 450 hlasů

Recenze filmu Muži v černém 3

  • Recenze Muži v černém 3 na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Agent J se musí vypravit do minulosti, aby zabránil smrti svého kolegy a zachránil budoucnost. A hraje ho Will Smith, takže je u toho cool, hláškuje a motá se kolem něj spousta mimozemšťanů a sympaťák Josh Brolin. Třetí Muži v černém jsou lehce nadprůměrná podívaná, která vám rozhodně nezkazí odpoledne, nic víc než nenáročnou zábavu se solidními triky ale radši nečekejte.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.